Edremit/Balıkesir

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Kazdağları Zayıflama Kampı, 21 günde 10 kilo verme hedefiyle yeniden sağlığınıza kavuşturuyor. Ve ideal fit bedeninize kavuşmanızı sağlayacak tüm hizmetleri en doğal yöntemlerle sunuyor. Kazdağları Zayıflama kampı, 21 günlük, 41 günlük, 60 günlük, 80 günlük  paketler ve sağlık kuru alternatifleriyle de 10 kg,20 kg,30 kg, 40 kg verme seçenekleri arasında uzun dönemli kamp alternatifi de sunarak  sizleri en doğal yöntemlerle sağlığınıza kavuşturuyor.

Neden Kazdağı Turizm ile Kazdağları’nda Kilo  Veriyoruz ?

1- Kazdağı Turizm, 26.08.2006’dan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı, kurumsal ve tatmin / hedef garantili hizmet vermekte olan uluslararası hizmet veren çok uluslu ve Almanya ortaklı bir firmadır.

2- Kazdağı Turizm , Zayıflama ve Kilo verme konusunda en kaliteli ve en doğal , herşey dahil otel ve kamp hizmeti vermektedir.

3- Kazdağı Turizm, Zayıflama ve Kilo Verme Kurları programa harfiyen uyulduğunda hedef garantilidir. 21 günde hedeflenen kiloya ulaşana dek kilo kontrol olarak size özel bir sağlık ve spor karnesi tutulmaktadır. Günlük olarak katıldığınız her aktivite, yürüme, yüzme, nefes terapisi, yoga, pilates,termal kullanımları, tuz odası, buhar odası, sauna gibi katılımlar ve günlük beslenme, su içimi ve uyku süresi uyku düzeni olarak not edilmektedir. Her 7 günde bir ölçüm kontrolleri alınır.

4- Kazdağı Turizm, Zayıflama /Kilo verme ‘de erkeklerde 21 günde kişinin kilosunun % 10’u kadar Kilo verdirme garantilidir . 100 kg bir erkek 21 günde en az 10 kg verecektir.

Kadınlar olarak da % 8’i kadar Kilo verdirme garantilidir. 80 kg bir bayan 21 günde 6,5 kg verecektir; 100 kg bir bayan 21 günde minimum 8 kg verecektir.

5- Günümüz çalışma ortamlarının son derece yoğun ve stresli olması nedeniyle kendimize yeterince vakit ayıramamanın getirdiği fizyolojik ve psikolojik etkilerin tek bir pakette sizlere sunumunda

* Dağ-Doğa-Orman- Oksijen bir arada
* Deniz kumsal güneş ve yüzme
* Termal Kaplıca sular;  terapiler
* SPA hizmetleri ile Tuz odası, Buhar Odası, Sauna, Hamam, Masaj Odası
*Spor aktiviteleri içinde hepsi birarada konsept ile günlük pilates, yoga, nefes terapileri,meditasyon
* Diyet ve sağlıklı beslenme- kilo kontrol takip sistemi

* Günlük Kazdağları rehber eşliğinde trekking doğa yürüyüşleri, geziler, çevre turları, zeytin hasat toplama veya tarladan çilek toplama gibi özel etkinlikler

Tüm saydığımız bu konsept etkinliklerini, farklı zamanlarda ve farklı mekanlarda yapmak yerine hepsi bir arada sizlere tek bir paket olarak sunulmuştur. Türkiye’de hepsi bir arada sağlık ve spor, kilo kontrol, tur ve geziler, wellness, spa, termal hizmetleri olarak SADECE bizim tesis bünyemizde hizmet verilir.

6- Kazdağı Turizm ile Kilo Verme / Zayıflama kurlarında tamamen doğal organik ürünler kullanılmakta olup, Kazdağları’nda yapılan spor aktivitelerine ve oksijen seviyesine uygun sağlıklı profesyonel bir yemek menüsü uygulanmaktadır. Kontrollü beslenme programı gözetilir.

7- Kazdağı Turizm Kilo Verme ve Zayıflama Kur’larında doğal olmayan hiçbir ürün kullanılmaz. Hiçbir katkı maddesi, toz yada hap yada gıda takviyesi yada zayıflatma içeceği kullanılmadığı gibi, hiçbir tıbbi müdahale ile zayıflatılmaz.

8- Kazdağı Turizm Kilo Verme/ Zayıflama Kurları ile verilen kilolar doğal yollarla ve sporla verildiğinden kalıcı olur. Sağlık Kurları ile mide doğal yollarla küçülmüş, sağlıklı beslenme ve spor alışkanlık haline gelmiştir, metabolizma da artık hızlı çalışacağından sindirim sistemi düzene girmiş dönülecektir.

9- Vadedilen ve garanti edilen Kilo ‘lar sağlıklı beslenme ile desteklenmiştir. Ayrıca detoksa , sadece sıvı veya sebze ile beslenmeye veya aç kalmaya ihtiyaç yoktur. Haftanın en az 3 günü et ürünleri de yeneceği gibi diyetik ürünlere gerek kalmaksızın yağlı peynir ve süt ürünleri de yöresel ürünler ve doğal ekmekler kararında olduğu sürece porsiyon ayarıyla yenebilecektir.

10- Kazdağı Turizm ile Kazdağları’nda Kilo Verme/ Zayıflama Kurları’na katılanlar tamamen disiplinli bir programa uyar. 24 saat boyunca yedikleri, içtikleri, yaptıkları spor aktiviteleri, uyduğu sorumlulukları, uyku düzenleri, su içimleri,..vb. süreçteki ilerlemelerine kadar ”Sağlık ve Spor Karne’lerine” not edilerek , kayıt altına alınır.

11- Kazdağı Turizm Kilo Verme / Zayıflama programında her 7 günde bir ölçüm sonuçları alınarak, alınan sonuçlara göre 2. ve 3. hafta programları düzenlenir.

 

 

21 günde 10 kg verme / Zayıflama Kampı Günlük Program:

09:00 Hoşsohbet Kahvaltı ( Katılım ve Güzel Konuşmak, Güzel Muhabbet açmak mecburi). Yemek Söyleşileri ( Yemekte neler konuşulur, nasıl hareket edilir, nasıl yenilir, en sağlıklı beslenme alışkanlıkları,yemek nasıl bir seramoni’ye çevrilir?
09:30 Renkli Sohbetler ( Hergün farklı bir Tema)
10:00 Doğa Yürüyüşü. (Kazdağlarında farklı parkurlar, şelale , traverten, deniz, orman, nehir, vadi, kanyon keşif turları ve geziler- kumanyalar yanımızda- öğlen molası piknik tadında)
13:30: Su- SPA-Şımartılma Saati ( Termal Havuz- Açık Havuz Yüzme ve Güneşlenme, Tuz odası- Buhar Odası- Şok Odası- Arınma Odası )

15:00 Pilates ile incelme ( Sinerji Pilatesi/ Eşli yada İkili Pilates / Eğlence Pilatesi)
16:00 Yoga Eğitim ve Uygulamaları
17:00 Nefes egzersizleri be Haloterapik Nefes Çalışmaları ile Niyet Çalışması Meditasyon Vizüalizasyon Uygulamaları
17:30 Coffee Break ara öğün  ve Serbest Zaman
18:00 (Voleybol / Badminton oyunları) isteyenlere de Sauna, Türk Hamamı
19:00 Akşam Yemeği ( Seramoni Şeklinde Özel Saat Uygulamaları / Süpriz Menüler ve Süpriz Katılımlar) ve Sosyalleşme ve Renkli Sohbetler
20:00 Serbest Zaman’a geçiş 
(isteyenlere tavla, okey , kağıt oyunları, isteyenlere kitap okuma köşesi veya odalarda dinlenme veya alternatif akşam aktiviteleri)

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.