Osmangazi/Bursa, Turkey

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Anne ve Babalara Özel

Geleceğin Yıldızları’nda yaz tatili!

Çocuğunuz bu yaz ne yapacak? Tabii ki keşfe çıkacak! İster spora ister bilime meraklı olsun, bu yaz tatili onun için hem öğretici hem de eğlenceli geçecek. Yeni arkadaşlar edinecek, yeni bakış açıları kazanacak, yeni ilgi alanları keşfedecek

 

Kamp demek, DENEYİMİ PAYLAŞMAK DEMEK!

Çocuğunuz, programdaki arkadaşlarıyla ve tabii ki koçlarıyla kamp boyunca bir arada. Birlikte deneyimliyor, beraber öğreniyor ve yine hep birlikte kamp ruhunu yaşıyorlar. 4 ve 5 kişilik konforlu odalarda kalan kampçılar, diğer programlardaki çocuklarla da sık sık bir araya geliyor. Böylece deneyim paylaşımı kamp boyunca sürüyor. Kamptaki herkes yemeklerde, spor ve sanat aktivitelerinde, tüm ortak etkinliklerde buluşuyor. İşte o zaman Geleceğin Yıldızları bitmeyen enerjilerini birleştiriyor.

 

Gidişi heyecanlı, gelişimi MUHTEŞEM OLACAK!

Yaz tatilinin bu yoğun 2 haftası çocuğunuz için  eğlence, keşif ve deneyim dolu geçecek.  9-12 yaş arası çocuklar, ilgi alanlarına uygun kulüplerde yeni şeyler keşfedecek, yaşıtlarıyla bol bol eğlenecek ve bu iki haftanın yoğun  deneyimlerini hiç unutmayacak.

Nasıl unutsunlar!

Fotoğrafçılık, mutfak atölyesi, dans ve birçok  güzel sanatlar deneyimi burda! Doğa sporları, yüzme, masa tenisi ve hatta olimpiyatlar  bile burda! Uludağ Zirve Yürüyüşü ve Bilim Aktivitesi de burda! Bu yazın en efsane tatili Uludağ Yaz Gelişim Kampı’nda!

 

KISA KISA KAMP

• Uludağ’ın harika doğası içinde 2 haftalık benzersiz bir deneyim
• Kamp için özel olarak düzenlenen tesisler ve spor alanları
• 36 farklı spor, sanat, doğa ve eğlenceli kamp aktivitesi
• 120 kişilik nitelikli eğitmen kadrosu, her  4 kampçı için görevli 1 eğitmen
• Kampta 24 saat görevli doktor ve hemşire
• Her kampçı için Acıbadem Sigorta Kamp Sağlık Sigortası
• 13 gece her şey dahil tam pansiyon konaklama
• İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Bursa’dan özel araçla ulaşım
• Diğer şehirlerden gelenleri havalimanı ve otogarda karşılama
• Eğitim malzemeleri, sağlık sigortası, kamp tişörtü, katılım sertifikası, ödüller ve fotoğraf albümü

 

Kamp Tarihi

12.07.2019 – 09.08.2019

 

Yıldız Kampçılara Özel

Yaz kampı denince aklına ne geliyor? Eğlence diyorsan …

… senin yerin burası. Öncelikle minik bir uyarı yapalım; çok gülecek, çok eğlenecek ve bu kampı hiç unutmayacaksın! Evet, karnına ağrılar girene kadar gülecek ve ilerideki en iyi arkadaşlarından bazılarıyla da burada tanışacaksın. Okumaya devam!

 

TATİL GİBİ KAMP

Çantalar hazırsa yola çıkıyoruz! Nereye mi? Uludağ Kampı’na!

Neler oluyor peki bu kamplarda? Neler olmuyor onu yazsak daha kısa sürer ama biz uzun uzun yazalım. Merakla okuyacağına eminiz!

Bol bol spor, yabancı olduğun bir takım diller ve “ben çok meraklıyımdır” diyorsan doğanın derinliklerinde keşif var öncelikle. Koşup kaçmaktan, bol bol konuşmaktan, yıldızlara bakmaktan yorulduğun anda, olduğun yerde dur! Çünkü türlü türlü eğlenceli, atraksiyonlu, gülmeli, kahkaha atmalı aktivite, seni tam orada bekliyor olacak.

 

YAZ GELİŞİM KAMPI SENİ BEKLİYOR! PEKİ SENİ ORADA NELER BEKLİYOR?

 • Olimpiyatlar: Eğlence sadece kampçılar arası değil, uluslararası olacak. Kampa gelir gelmez, grubunla kamp temasına göre bir ülke yaratacaksınız. Ülkenizin marşı, dansı, özel kıyafetleri, dili ve daha neleri neleri olacak. Bilgisayar oyunu gibi değil mi? Ama gerçek! Kamp boyunca,tüm ülkeler yarışacak. Olimpiyatlar düzenlenecek, olimpiyat oyunları ve gösterileri yapılacak.
 • İlgi alanın nedir dediklerinde, susmak bilmeden anlatıyorsan, doğru yerdesin! Fotoğrafçılık, dans, doğa sporları, aşçılık, müzik, yüzme, el sanatları, satranç, masa tenisi… Seç birini. Seçtin mi? Şimdi birini daha seç!
 • Üstelik bu kampa özel, her şey iki kere! İlk seferi öğrenme, ikinci seferi daha büyük eğlence!
 • Zirve Yürüyüşü ve Bilim Aktivitesi de sadece Yaz ve İngilizce Gelişim kamplarına özel!
 • Bol bol oyun, eğlence, doğayı keşfetmece, kamp ateşi ve ateş başı hikayeleri burada!
 • Herkes senin yaşında, herkes evini özlüyor ara sıra. Merak etme, koçların yanında. Sana her konuda yardımcı olacaklar.
 • Senin gibi ilk kez kampa katılanlara biz “first timer” diyoruz. Kampın bir parçası olman ve eğlenceye katılman için çeşitli aktiviteler yapıyoruz.
 • “Kampçı nedir, kamp bana ne katar?” dediğin her şeyin cevabını bulacağın aktiviteler yapacağız. Kamp bittiğinde bir haftada, bir ay eğlenmiş gibi olacaksın ve gelecek yılı iple çekeceksin!
 • Kamp nasıl bir şey kampta öğrenmeye ne dersin?

 

KAMPTA BİR GÜN NASIL GEÇER?

 

Öncelikle kampta günler nasıl geçecek anlamayacaksın. Mesela kamptaki yatağında uyandın, odada senin yaşlarında 3-4 arkadaşın daha ve bir de koç olacak. Camı aç bakalım, ohhh hava da güneşli, hadi bir güzel kahvaltı! Gün boyu neler neler olacak kim bilir diye heyecanlanıp çok da sıkı kahvaltı yapamazsan merak etme, 4 öğün yemek var bizde. Etrafta bol bol da meyve tabağı olacak, bunlardan topladığın enerjiyle grupta yerini al bakalım. Grubunda senin yaşlarında 14-15 çocuk var. 4-5 tane de koç var. Ama merak etme, koçların hepsi eskiden senin gibi kampçıydı. Tam senin kafandalar, acayip iyi anlaşacaksın.

 

İLGİNİ ÇEKİYORUZ, ÇEEEEEEKTİK!

“Büyüyünce ne olacaksın?” soruna cevap vermektense, test sorusu çözmeyi tercih ediyorsan, bu kamptan sonra işler değişecek! Seçtiğin kampta kendini, gelecekteki en iyi arkadaşlarını ve en önemlisi de o zor sorunun cevabını bulacaksın! Sen kampını seç, merak etme, eğlence her yerde var!

 

TOP BULAMAYINCA KOLA KUTUSUYLA MAÇ YAPANLARA GÜZEL HABER!

Beyzbol şu sopayla oynanan mıydı, Amerikan futbolunu sadece Amerikalılar mı oynuyor, frizbi, atınca geri gelen ufoya benzer şeye mi deniyordu, ok atsam, 12’den vurur muyum ve daha başka kafana takılan ne varsa, bu kampta cevaplıyoruz! Çeşit çeşit spor dalını öğreniyoruz, sabah akşam spor yapıyoruz!
Hangi Sporlar Bunlar?
·Basketbol  ·Futbol  ·Voleybol  ·Beyzbol  ·Hokey  ·Okçuluk  ·İnsan langırtı  ·Amerikan futbolu  ·Frizbi ·Dans

 

TUTTUK BU TAKIMI!

Kazanmak takım işidir. Peki nasıl bir iştir bu? Şu filmlerdeki karizmatik karakterler gibi uzaklara bak bakalım bir… Stratejik düşünebiliyor musun? Olmadı mı? Olsun! Bu kampta stratejik düşünmeyi, takım oyununu, liderliği en ince ayarına kadar öğreneceksin. Okula dönünce sınıf başkanlığına
adaylığını koyarsın artık!

 

GÜZEL GÜZEL SANATLAR!

Kampa gelen fırçayı eline alıyor! “Ben çöp adam bile çizemem” diyenler için çeşit çeşit enstrüman da var. Onu da mı istemedin? O zaman sahne senin! Biliyoruz, sen sanatçı ruhlusun. Yeteneğini sergileyeceğin bir sanat dalı mutlaka var.

Bak:
·Resim  ·Ahşap boyama ve yontma  ·Yüz boyama  ·Tişört boyama  ·Müzik  ·Dans  ·Tiyatro

 

 

GECE GÜNDÜZ BİTMEYEN EĞLENCE!

Gündüz kampta diğer gruplardakilerle çok kaynaşamayanlar için kaçırılmayacak fırsat! Bol bol eğlence, macera, takım oyunları, kahkahalar, gülmekten karnı ağrımalar ve en samimi kamp arkadaşlıkları geceleri de burada!
NE NEDİR?

 •  Define Avı : İpuçlarını topla, büyük ödülü kazan!
 •  Karaoke gecesi : Avazın çıktığı kadar bağır, istediğin şarkıyı söyle. Nasılsa rahatsız olacak komşu yok!
 •  Challenge Night : Her gruba bir challenge verip yarıştırıyoruz. Görevleri duyunca kahkaha atacaksın!
 • Banker : Bakalım oyunları kazandığın gibi GY liraları kazanmada da iyi misin?
 • Tematik Kostüm Gecesi : Acayip acayip kostümleri giyiyor ve dans ediyoruz!
 • Disko : En havalı kıyafetini bavula atmayı unutma, bu disko kaçmaz!
 •  Koç Gösterileri : Koçlar senin için komik komik skeçler hazırladı. Karnına ağrılar girecek!
 •  O Ses Koçlar : Koçlar şarkı söylesin, sen puan ver! Bakalım hangisi kazanacak?
 • Sinema gecesi : Evde film izlemeyi özlerim diyorsan, hiç üzülme! Bizde film çok!

 

BURASI DA SURVIVOR!

Doğada hayatta kalmayı, ormanın büyülü derinliklerini, doğayla arkadaş olmayı bu kampta öğreneceksin ve gerçek bir orman çocuğu olarak döneceksin!

·Teorik ve uygulamalı doğada yaşam eğitimleri  ·Pusula kullanımı ·Orienteering  ·Flying fox ·Yakup’un merdiveni  ·Alçak ip parkurları  ·Örümcek ağı · Doğada güvenli ateş yakma  ·Çadır kurma ·Dağcı düğümleri  ·Doğada ilk yardım uygulamaları  ·Doğa yürüyüş eğitimleri

 

 

KAMPTA KAMP YAPILIR MI? BİZ YAPARIZ!

 

Hani şu filmlerde gördüğün ateş başında oturup birbirine hikayeler anlatma sahneleri vardır ya, işte onlar burada var! Ama dur, ona daha var. Önce, örümcek ağı, tarzan, cambaz, kedi yolu, orienteering, doğa yürüyüşleri… Ohooo çok şey var! Hepsini söylemeyelim, sürprizi kaçmasın ama akşam büyük eğlence var!

 

 

 

BAŞKA BAŞKA NELER VAR?

·Yıldızlar Şenliği  ·Ödül Töreni  ·Çavuşluk  ·Oda Düzeni  ·Doğa Yürüyüşleri

 

Ulaşım 

Ulaşım güvenliği, Geleceğin Yıldızları’nın en öncelikli ve belirlediği standartlardan taviz vermediği bir alandır. Geleceğin Yıldızları, ülkenin saygın ve güvenilir ulaşım firmalarından temin edilen ve İstanbul’daki hareket merkezinden kalkan özel otobüslerle Uludağ kamplarına ulaşım sağlıyor. Anne babalar, çocuklarından ayrılıp, kamp otobüsleri Uludağ’a ulaşana kadar 4 kez cep telefonlarına bulundukları konum ile ilgili sms alıyorlar.

Kamplara İstanbul dışından ve yurt dışından katılan kampçılar İstanbul’da ya da Bursa’da havaalanı ve terminallerde kamp yetkililerince karşılanıyor ve kamp sonrasında aynı şekilde uğurlanıyor. İstanbul’a uçakla gelen kampçıların önemli bölümünün tercih ettiği Sabiha Gökçen havaalanında bir karşılama ekibi bulunuyor ve kampçılar güvenli biçimde karşılanıp valizleri alındıktan sonra kamp araçlarıyla Uludağ’a naklediliyor.

Kampçıların kampa hep birlikte otobüsle gitmeleri tercih edilse de, programı uymayan ya da Bursa’ya yakın şehirlerde yaşayan aileler dilerlerse çocuklarını Uludağ’daki kamp tesisine kendileri getirip teslim edebiliyorlar.

 

Program ve Aktiviteler

Geleceğin Yıldızları, çeşitli yaş gruplarıyla gerçekleştirdiği kamplarda, kendi seçtiği ve ilgi duyduğu etkinliklere katılan ve yine kendi istediği sorumlulukları üstlenen kampçıların kamplardan daha çok faydalandıklarını gözlemiştir. Bu nedenle, kampçıların ilgi alanları günlük programlarının belirlenmesinde önemli rol oynuyor.

Geleceğin Yıldızları Yaz Gelişim Kampı, katılımcılara ilgi alanlarında yeteneklerini geliştirmeleri ve yeni ufuklar keşfedebilmeleri için sınırsız olanaklar sunuyor. Kampçılar, koçların gözetiminde kendilerine sağlanan güvenli sınırlar içinde gerçekleştirdikleri eğlenceli aktivitelerde yeni arkadaşlıklar kuruyor, özgüven kazanıp, takım çalışması ve takım ruhu oluşturma konularında kendilerini geliştiriyorlar.

 Çeşit çeşit spor!
• Basketbol • Futbol • Hokey • Voleybol • Okçuluk • Beyzbol • Yüzme • Masa tenisi • Langırt

 Güzel Sanatlar Çalışmaları!
• Resim • Ahşap boyama ve yontma • Yüz boyama • Tişört boyama • Müzik • Dans • Drama

 İlgi alanlarına göre kulüpler!
Kamp gazetesi • Kamp radyosu • Fotoğrafçılık kulübü • Dans kulübü • Doğa sporları kulübü • Aşçılık kulübü

 Doğada yaşam becerileri!
• Teorik ve uygulamalı doğada yaşam eğitimleri • Pusula kullanımı • Orienteering • Flying fox • Yakup’un merdiveni • Alçak ip parkurları • Örümcek ağı • Doğada güvenli ateş yakma Çadır kurma • Dağcı düğümleri • Doğada ilk yardım uygulamaları • Doğa yürüyüş eğitimleri

 Unutulmaz Kamp Akşamları!
• Mısır ve müzik eşliğinde kamp ateşi • Kamp sineması • Define Avı • Doğada geceleme • Özel konulu tartışma geceleri • Disko • Koçların gösterileri • Yetenek gösterileri • Karaokee • ve unutulmayacak daha pek çok sürpriz etkinlik…

 

Kayıt İşlemleri

Kayıt işlemleri Geleceğin Yıldızları’nın İstanbul’daki merkez ofisinde, hafta sonu spor  okullarında ya da yetkili temsilciliklerinde yapılıyor. Faksla ya da İnternet’ten yapılan kayıtlarda, kayıt formunun ve ödeme planının ulaşmasının ardından merkez ofis yetkilileri ailelerle temas kuruyor ve kaydın gerçekleştiğini bildiriyor.

 

 • Ödeme Şekli

Peşin ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut. Peşin ödemeler banka havalesi ya da kredi kartıyla yapılabilir. Taksitli ödemelerse yalnızca kredi kartı ile yapılabiliyor. Açıklanan tutarlar peşin ödemeli bedellerdir. Tüm banka kredi kartlarıyla %5 fark eklenerek 4 taksitte ödeme yapılabilir.

Web sitesinden yapılan online kayıtlarda tüm kartlarla tek çekim ödeme yapılabilir; taksitli ödeme ise sadece İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

İki farklı programa veya döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, aynı aileden kampa katılacak kardeşler içinse %5’er indirim uygulanıyor.

 •  Ücrete Dahil Olanlar

İstanbul, Ankara ve Bursa’dan özel araçla ulaşım, her şey dahil tam pansiyon konaklama, Acıbadem Sigorta Kamp Acil Sağlık Sigortası, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, kamp tişörtü ve KDV.

 • Kayıt Sonrası

Kayıt işlemini tamamlayan ailelere -haziran ayının ilk haftası içinde ellerine geçecek şekilde- EMAIL ile bir kamp hazırlık seti gönderiliyor. Bu setin içinde kampçının kampa hazırlanmasından dönüş gününe kadar geçecek süre ile ilgili her türlü detaylı bilgi yer alıyor.

 

 

 

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.