Uludağ/Osmangazi/Bursa

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Anne ve Babalara Özel

Bizim için her çocuk özel, her çocuk yıldız. Onlar geleceğin yıldızları.

Bizse yeteneklerini, kendilerini, doğayı ve dünyayı keşfetmeleri için bir rehberiz onlar için. Kuruluşumuzdan bu yana, 400’den fazla kamp dönemi geçti. Dünyanın 70 ülkesinden kampçılara hizmet verdik, vermeye devam ediyoruz. 

 

Kamp demek, DENEYİMİ PAYLAŞMAK DEMEK!

 

Çocuğunuz, programdaki arkadaşlarıyla ve tabii ki koçlarıyla kamp boyunca bir arada. Birlikte deneyimliyor, beraber öğreniyor ve yine hep birlikte kamp ruhunu yaşıyorlar. 4 ve 5 kişilik konforlu odalarda kalan kampçılar, diğer programlardaki çocuklarla da sık sık bir araya geliyor. Böylece deneyim paylaşımı kamp boyunca sürüyor. Kamptaki herkes yemeklerde, spor ve sanat aktivitelerinde, tüm ortak etkinliklerde buluşuyor. İşte o zaman Geleceğin Yıldızları bitmeyen enerjilerini birleştiriyor.

 

Dersimiz: İngilizce KAMPIMIZ: EĞLENCE

“Çocuğum yaz tatilinde İngilizce’sini ilerletsin” diyorsunuz, ama eğlensin de istiyorsunuz. Haklısınız, bütün yıl ders çalıştıktan sonra eğlenceli bir yaz onun da hakkı. Peki ya tatili İngilizce olsaydı? Çocuğunuz Uludağ’daki kampımızda yaşıtlarıyla eğlenecek, ilgi alanlarına göre bazen spor yapacak, bazen doğa yürüyüşü… Bir gün ateş yakacak, başka bir gün yemek yapacak. Birbirinden eğlenceli aktivitelerin arasında da tam 30 saat İngilizce çalışacak. Hem de en eğlenceli yöntemlerle.

 

KISA KISA KAMP

 •  Uludağ’ın harika doğası içinde 2 haftalık İngilizce kampı
 •  Anadili İngilizce olan yabancı öğretmenlerle, 12 kişilik gruplarda İngilizce dersleri
 •  Dersler dışında görevli 120 kişilik koç kadrosu, her 4 kampçı için 1 koç
 •  İngilizce’ye ek olarak 36 farklı spor, sanat, doğa ve eğlenceli kamp aktivitesi
 •  Kampta 24 saat görevli doktor ve hemşire
 •  Her kampçı için Acıbadem Sigorta Kamp Sağlık Sigortası

 

 • 13 gece her şey dahil tam pansiyon konaklama
 • İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Bursa’dan özel araçla ulaşım
 • Diğer şehirlerden gelenleri havalimanı ve otogarda karşılama
 • Eğitim malzemeleri, sağlık sigortası, kamp tişörtü, katılım sertifikası, ödüller ve fotoğraf albümü

 

Kamp Tarihi

30.08.2019 – 01.09.2019

 

Yıldız Kampçılara Özel

“Anlıyorum ama konuşamıyorum” yok, “I can understand and …

I can speak” var!… İngilizce sana zor bir ders gibi geliyor olabilir ama merak etme.
Çok kısa zaman sonra bu düşüncen değişecek çünkü İngilizce’yi en iyi
yöntemle öğreneceksin: eğlenceyle! 

 

TATİL GİBİ KAMP

Çantalar hazırsa yola çıkıyoruz! Nereye mi? Uludağ Kampı’na!

Neler oluyor peki bu kamplarda? Neler olmuyor onu yazsak daha kısa sürer ama biz uzun uzun yazalım. Merakla okuyacağına eminiz!

Bol bol spor, yabancı olduğun bir takım diller ve “ben çok meraklıyımdır” diyorsan doğanın derinliklerinde keşif var öncelikle. Koşup kaçmaktan, bol bol konuşmaktan, yıldızlara bakmaktan yorulduğun anda, olduğun yerde dur! Çünkü türlü türlü eğlenceli, atraksiyonlu, gülmeli, kahkaha atmalı aktivite, seni tam orada bekliyor olacak.

 

SANKİ KAMP ULUDAĞ’DA DEĞİL DE OXFORD’DA!

 •  30 saat İngilizce, gerisi eğlence … Amerikalı, İngiliz ve Kanadalı öğretmenlerin hem ders hem de kamp programları hazırladı.
 •  En fazla 12 kişilik ders gruplarında yerin hazır.
 • Sadece İngilizce değil, spor, doğada yaşam becerileri geliştirmeye yönelik aktiviteler, sanat, dans, gece eğlenceleri de burada.
 • İlgi alanın nedir dediklerinde, susmak bilmeden anlatıyorsan, doğru yerdesin! Fotoğrafçılık, dans, doğa sporları, aşçılık, müzik, yüzme, el sanatları, satranç, masa tenisi… Seç birini. Seçtin mi? Şimdi birini daha seç!
 • Zirve Yürüyüşü ve Bilim Aktivitesi de sadece Yaz ve İngilizce Gelişim kamplarına özel!
 • Bol bol oyun, eğlence, doğayı keşfetmece, kamp ateşi ve ateş başı hikayeleri burada!
 • Senin gibi ilk kez kampa katılanlara biz “first timer” diyoruz. Kampın bir parçası olman ve eğlenceye katılman için çeşitli aktiviteler yapıyoruz.
 • “Kampçı nedir, kamp bana ne katar?” dediğin her şeyin cevabını bulacağın aktiviteler yapacağız. Kamp bittiğinde bir haftada, bir ay eğlenmiş gibi olacaksın ve gelecek yılı iple çekeceksin!

Kamp nasıl bir şey kampta öğrenmeye ne dersin?

 

KAMPTA BİR GÜN NASIL GEÇER?

Öncelikle kampta günler nasıl geçecek anlamayacaksın. Mesela kamptaki yatağında uyandın, odada senin yaşlarında 3-4 arkadaşın daha ve bir de koç olacak. Camı aç bakalım, ohhh hava da güneşli, hadi bir güzel kahvaltı! Gün boyu neler neler olacak kim bilir diye heyecanlanıp çok da sıkı kahvaltı yapamazsan merak etme, 4 öğün yemek var bizde. Etrafta bol bol da meyve tabağı olacak, bunlardan topladığın enerjiyle grupta yerini al bakalım. Grubunda senin yaşlarında 14-15 çocuk var. 4-5 tane de koç var. Ama merak etme, koçların hepsi eskiden senin gibi kampçıydı. Tam senin kafandalar, acayip iyi anlaşacaksın.

 

TOP BULAMAYINCA KOLA KUTUSUYLA MAÇ YAPANLARA GÜZEL HABER!

Beyzbol şu sopayla oynanan mıydı, Amerikan futbolunu sadece Amerikalılar mı oynuyor, frizbi, atınca geri gelen ufoya benzer şeye mi deniyordu, ok atsam, 12’den vurur muyum ve daha başka kafana takılan ne varsa, bu kampta cevaplıyoruz! Çeşit çeşit spor dalını öğreniyoruz, sabah akşam spor yapıyoruz!
Hangi Sporlar Bunlar?
·Basketbol  ·Futbol  ·Voleybol  ·Beyzbol  ·Hokey  ·Okçuluk  ·İnsan langırtı  ·Amerikan futbolu  ·Frizbi  ·Dans

 

TUTTUK BU TAKIMI!

Kazanmak takım işidir. Peki nasıl bir iştir bu? Şu filmlerdeki karizmatik karakterler gibi uzaklara bak bakalım bir… Stratejik düşünebiliyor musun? Olmadı mı? Olsun! Bu kampta stratejik düşünmeyi, takım oyununu, liderliği en ince ayarına kadar öğreneceksin. Okula dönünce sınıf başkanlığına
adaylığını koyarsın artık!

 

GÜZEL GÜZEL SANATLAR

Kampa gelen fırçayı eline alıyor! “Ben çöp adam bile çizemem” diyenler için çeşit çeşit enstrüman da var. Onu da mı istemedin? O zaman sahne senin! Biliyoruz, sen sanatçı ruhlusun. Yeteneğini sergileyeceğin bir sanat dalı mutlaka var.

Bak:
·Resim  ·Ahşap boyama ve yontma  ·Yüz boyama  ·Tişört boyama  ·Müzik  ·Dans  ·Tiyatro

 

GECE GÜNDÜZ BİTMEYEN EĞLENCE!

Gündüz kampta diğer gruplardakilerle çok kaynaşamayanlar için kaçırılmayacak fırsat! Bol bol eğlence, macera, takım oyunları, kahkahalar, gülmekten karnı ağrımalar ve en samimi kamp arkadaşlıkları geceleri de burada!

NE NEDİR?

 • Define Avı : İpuçlarını topla, büyük ödülü kazan!
 • Karaoke gecesi : Avazın çıktığı kadar bağır, istediğin şarkıyı söyle. Nasılsa rahatsız olacak komşu yok!
 • Challenge Night : Her gruba bir challenge verip yarıştırıyoruz. Görevleri duyunca kahkaha atacaksın!
 • Banker : Bakalım oyunları kazandığın gibi GY liraları kazanmada da iyi misin?
 • Tematik Kostüm Gecesi : Acayip acayip kostümleri giyiyor ve dans ediyoruz!
 • Disko : En havalı kıyafetini bavula atmayı unutma, bu disko kaçmaz!
 • Koç Gösterileri : Koçlar senin için komik komik skeçler hazırladı. Karnına ağrılar girecek!
 • O Ses Koçlar : Koçlar şarkı söylesin, sen puan ver! Bakalım hangisi kazanacak?
 • Sinema gecesi : Evde film izlemeyi özlerim diyorsan, hiç üzülme! Bizde film çok!

 

Ulaşım

Ulaşım güvenliği, Geleceğin Yıldızları’nın en öncelikli ve belirlediği standartlardan taviz vermediği bir alandır. Geleceğin Yıldızları, ülkenin saygın ve güvenilir ulaşım firmalarından temin edilen ve İstanbul’daki hareket merkezinden kalkan özel otobüslerle Uludağ kamplarına ulaşım sağlıyor. Anne babalar, çocuklarından ayrılıp, kamp otobüsleri Uludağ’a ulaşana kadar 4 kez cep telefonlarına bulundukları konum ile ilgili sms alıyorlar.

Kamplara İstanbul dışından ve yurt dışından katılan kampçılar İstanbul’da ya da Bursa’da havaalanı ve terminallerde kamp yetkililerince karşılanıyor ve kamp sonrasında aynı şekilde uğurlanıyor. İstanbul’a uçakla gelen kampçıların önemli bölümünün tercih ettiği Sabiha Gökçen havaalanında bir karşılama ekibi bulunuyor ve kampçılar güvenli biçimde karşılanıp valizleri alındıktan sonra kamp araçlarıyla Uludağ’a naklediliyor.

Kampçıların kampa hep birlikte otobüsle gitmeleri tercih edilse de, programı uymayan ya da Bursa’ya yakın şehirlerde yaşayan aileler dilerlerse çocuklarını Uludağ’daki kamp tesisine kendileri getirip teslim edebiliyorlar.

Program ve Aktiviteler

 • Gün boyu İngilizce

Geleceğin Yıldızları’yla İngilizce Gelişim Kampı, gün boyu aktif öğrenme demektir. Bu, kampçıların bazen gruplar halinde, bazen bir sınıf arkadaşıyla, bazen de kendi başına yapacağı çalışmalarla; ama mutlaka aktif ve eğlenceli biçimde gerçekleşiyor…

Kampçılar günün 3 saatini uzman yabancı öğretmenlerle hazırlanan ve yürütülen eğitimle geçirirken kalan zamanlarını ise futbol, basketbol, beyzbol, voleybol, hokey, yüzme, okçuluk, langırt, masa tenisi, badminton oynayarak, satranç turnuvalarına katılarak, Uludağ‘ın gizli doğal güzelliklerini keşfederek, define arayarak, fotoğraf çekerek, resim yaparak ve eğlenerek geçiriyor, doğada yaşam eğitimlerine, güzel sanatlar çalışmalarına, diskoya, gece eğlencelerine ve daha pek çok sosyal etkinliğe katılıyorlar.

Geleceğin Yıldızları, çeşitli yaş gruplarıyla gerçekleştirdiği kamplarda, kendi seçtiği ve ilgi duyduğu etkinliklere katılan ve yine kendi istediği sorumlulukları üstlenen kampçıların kamplardan daha çok faydalandıklarını gözlemiştir. Bu nedenle, kampçıların ilgi alanları günlük programlarının belirlenmesinde önemli rol oynuyor.

Geleceğin Yıldızları Yaz Gelişim Kampı, katılımcılara ilgi alanlarında yeteneklerini geliştirmeleri ve yeni ufuklar keşfedebilmeleri için sınırsız olanaklar sunuyor. Kampçılar, koçların gözetiminde kendilerine sağlanan güvenli sınırlar içinde gerçekleştirdikleri eğlenceli aktivitelerde yeni arkadaşlıklar kuruyor, özgüven kazanıp, takım çalışması ve takım ruhu oluşturma konularında kendilerini geliştiriyorlar.

 • En İyi Öğretmenler

Geleceğin Yıldızları tarafından özenle seçilen dil eğitimi ve gençlerle çalışma konusunda engin tecrübe sahibi Amerikalı, Kanadalı, İngiliz öğretmenlerden oluşan ekip ders, yaş ve İngilizce düzeylerine göre oluşturulan 12’şer kişilik gruplarda kampçılara katkıda bulunuyor.

Bu seçkin ekip dersleri nasıl katılımcı, verimli ve eğlenceli hale getireceklerini bilen, her aktiviteyi bir öğrenme fırsatı olarak değerlendiren renkli kişilerden oluşuyor.

Kamp boyunca yapılacak 30 saatlik İngilizce derslerinin yanında, eğitmenler dil eğitimini aktivitelerle birleştirerek gün boyu sportif ve sosyal etkinliklerde kampçılarla birlikte oluyor, onları pratik yapmaya yönlendiriyor.

Özenle hazırlanan basılı dokümanlar, işitsel-görsel malzemeler ve İngilizce öğrenimi için geliştirilmiş bilgisayar yazılımlarından da yararlanılarak oluşturulan program kampçıların konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin geliştirilmesini hedefliyor.

Bu becerileri geliştirirken kampçıların ilgilenecekleri eğlence, spor, sağlıklı yaşam, çevre gibi konular seçiliyor.

 •  Çeşit çeşit spor!

  • Basketbol • Futbol • Hokey • Voleybol • Okçuluk • Beyzbol • Yüzme • Masa tenisi • Langırt

 

 • Güzel Sanatlar Çalışmaları!

  • Resim • Ahşap boyama ve yontma • Yüz boyama • Tişört boyama • Müzik • Dans • Drama

 

 • İlgi alanlarına göre kulüpler!

  Kamp gazetesi • Kamp radyosu • Fotoğrafçılık kulübü • Dans kulübü • Doğa sporları kulübü • Aşçılık kulübü

 

 • Doğada yaşam becerileri!


  • Teorik ve uygulamalı doğada yaşam eğitimleri • Pusula kullanımı • Orienteering • Flying fox • Yakup’un merdiveni • Alçak ip parkurları • Örümcek ağı • Doğada güvenli ateş yakma Çadır kurma • Dağcı düğümleri • Doğada ilk yardım uygulamaları • Doğa yürüyüş eğitimleri

 

 •  Unutulmaz Kamp Akşamları!

  • Mısır ve müzik eşliğinde kamp ateşi • Kamp sineması • Define Avı • Doğada geceleme • Özel konulu tartışma geceleri • Disko • Koçların gösterileri • Yetenek gösterileri • Karaokee • ve unutulmayacak daha pek çok sürpriz etkinlik…

 

Kayıt İşlemleri

Kayıt işlemleri Geleceğin Yıldızları’nın İstanbul’daki merkez ofisinde, hafta sonu spor  okullarında ya da yetkili temsilciliklerinde yapılıyor. Faksla ya da İnternet’ten yapılan kayıtlarda, kayıt formunun ve ödeme planının ulaşmasının ardından merkez ofis yetkilileri ailelerle temas kuruyor ve kaydın gerçekleştiğini bildiriyor.

Peşin ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut. Peşin ödemeler banka havalesi ya da kredi kartıyla yapılabilir. Taksitli ödemelerse yalnızca kredi kartı ile yapılabiliyor. Açıklanan tutarlar peşin ödemeli bedellerdir. Tüm banka kredi kartlarıyla %5 fark eklenerek 4 taksitte ödeme yapılabilir.

Web sitesinden yapılan online kayıtlarda tüm kartlarla tek çekim ödeme yapılabilir; taksitli ödeme ise sadece İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

İki farklı programa veya döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, aynı aileden kampa katılacak kardeşler içinse %5’er indirim uygulanıyor.

 •  Ücrete Dahil Olanlar

İstanbul, Ankara ve Bursa’dan özel araçla ulaşım, her şey dahil tam pansiyon konaklama, Acıbadem Sigorta Kamp Acil Sağlık Sigortası, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, kamp tişörtü ve KDV.

 •  Kayıt Sonrası

Kayıt işlemini tamamlayan ailelere -haziran ayının ilk haftası içinde ellerine geçecek şekilde- EMAIL ile bir kamp hazırlık seti gönderiliyor. Bu setin içinde yer alan sağlık bilgi formunun ebeveynler tarafından doldurularak, en geç kamptan iki hafta önce bize ulaştırılması, kampçının sağlık geçmişini önceden bilmemiz açısından çok önemli. Bu setin içinde kampçının kampa hazırlanmasından dönüş gününe kadar geçecek süre ile ilgili her türlü detaylı bilgi yer alıyor.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.