Çayyolu / Ankara

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

 

 

          TEKDİL İngilizce Yaz Okulu

Okulların yakın bir zamanda kapanacak olması velilerin yaz okulu arayışını yoğunlaştırdı. Bu konuda seçenekler oldukça fazla ve bu durum seçim yapmayı daha da zorlaştırıyor.

   Yaz okulu arayışında olan veliler hedefleri doğrultusunda çeşitli kriterleri göz önünde bulundurarak seçim yapıyorlar. Amaç güvenilir bir kurumda bazen spor ve gezi bazen de dil eğitimi olabiliyor. Tekdil İngilizce Öğrenim Merkezi, Çayyolu şubesinde tüm seçenekleri bir arada sunuyor. Çayyolu şubemizde bu yıl 12.sini gerçekleştireceğimiz İngilizce Yaz Okulumuz, çocuklarınızın güvenilir bir ortamda gün boyunca eğitim ve aktivitelerde İngilizce konuşacakları önemli bir fırsat olacak.
   35 yılı aşkın süredir Ankara’da İngilizce eğitimi veren Tekdil, Çayyolu Şubesinde yabancı dil ile ilgili olan tecrübelerini, eğitim anlayışını, kalitesini ve fiziksel imkanlarını ortaya koyarak küçük katılımcılarına çok daha verimli bir yaz okulu tecrübesi yaşatacak! Çayyolu Şubesinde yapılan İngilizce Yaz Okulunda çocuklara eğlenceli bir yaklaşımla, eğitmenlerinin Türk ve yabancı olduğu ve tüm aktivitelerde sadece İngilizce konuşulan bir ortam sunuluyor.  Çocuklar, Tekdil’in gelişmiş imkanları ve konularında uzman hocaları eşliğinde öğleden sonralarını spor ve sınıf dışı aktivitelerine ayırabilecekler.

Çayyolu Şubesi olarak amacımız, katılımcıların sınıf içinde eğlenerek öğrendikleri İngilizceyi; yemek araları, gezi ve spor aktiviteleri gibi sosyal ortamlarda da kullanmalarını ve İngilizceyi yaşayarak öğretip, yabancı dilin çocuklarda kalıcı olmasını sağlamaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 (30 Saat İngilizce + Gezi +3 Öğün Yemek + İngilizce + İngilizce Aktiviteler)

Ankara’da ilk kez 2007 yılında kurumumuz tarafından uygulanıp, çoğu kurum tarafından örnek alınan İngilizce Yaz Okulu programımız her hafta farklı bir TEMA ile çocukların eğlenmesini sağlayarak İngilizce öğretirken; aynı zamanda da onları fiziksel, kültürel ve sosyal yönlerden de geliştiren bir yapı içerisindedir.

İngilizce Yaz Okulumuza katılan çocuklarımızın İngilizce öğrenerek eğlenceli vakit geçirmelerinin;

          fiziksel, kültürel ve sosyal gelişimlerinin yanı sıra

•Sosyal grup kavramı içerisinde kendilerine güvenlerini sağlayarak,
•İngilizce dramalarımız ile kendilerini iyi ifade edebilmelerini sağlayarak,
•Grup çalışmalarımız ile paylaşma ve yardımlaşma duygularını geliştirerek,
•Eşsiz mutfağımız ile beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek;
•Özel hazırlanmış programımız ile zaman kavramının önemini kazandırarak,
•Zengin öğrenme ortamımız ile ilgi ve yeteneklerini keşfedebilmelerini sağlayarak,
•Oyun ve yarışmalar ile kazanmanın keyfini, kaybetmenin üzüntüsünü kişiliklerine dengeli bir şekilde kaynaştırarak kişisel gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

2018
İNGİLİZCE YAZ OKULU DÖNEMLERİ

Her dönemde farklı temalar işlenmektedir! İstenilen hafta sayısınca katılım mümkündür.

 1. Dönem / Yiyecekler Teması: 18 – 22 Haziran

2.  Dönem / Hayvanlar Teması: 25 – 29 Haziran

3.  Dönem / ….. Teması: 2 – 6 Temmuz

4.  Dönem / ….. Teması: 9 – 13 Temmuz

5.  Dönem / ….. Teması: 16 – 20 Temmuz

6.  Dönem / ….. Teması: 23 – 27 Temmuz

7.  Dönem / ….. Teması: 30 – 3 Ağustos

8.  Dönem / ….. Teması: 6 – 10 Ağustos

9.  Dönem / ….. Teması: 13 – 17 Ağustos

Kurban Bayramı

10.  Dönem / ….. Teması: 27 – 31 Ağustos

11.  Dönem / ….. Teması: 3 – 7 Eylül


Not: 
Grup kontenjanlarımız 12 kişi ile sınırlıdır.
Her kursiyer, kendi düzeyi ve akranları ile 3 ayrı sınıf olarak gruplandırılacaktır.

 

KURALLAR ve TALİMATLAR PROGRAMIN TASARIMI:

İngilizce Yaz Okulumuz için seçilen aktiviteler 6-12 yaş arası çocukların katılmalarına uygun olarak tasarlanmıştır. Takım çalışması, zaman yönetimi, planlama, koordinasyon, problem çözme, yaratıcılık, drama, kendine güven, kritik ve analitik düşünme gibi becerileri geliştirmeyi amaçlayan bu eğitimler seçmeli değildir. Her çocuk programdaki aktivitelere katılacaktır.

 

ÖDEME:

Program için belirtilen ücret peşin veya haftalık olarak kurumumuzda tahsil edilecektir. Havale ile ödeme kabul edilmeyecektir. Hiç bir koşulda ödeme iadesi yapılmayacak fakat farklı dönem veya programlarda kullanılabilinecektir.

 

SAĞLIK DURUMU:

Çocuğunuzun özel sağlık durumu ile ilgili bilmemiz gereken ayrıntıları ve aktivitelerimize katılmasında engel teşkil eden sağlık sorunlarını başvuru bilgi formunda detaylarıyla belirtmeniz gerekmektedir.

 

ACİL DURUMLAR:

Acil durumlarda katılımcılar Çayyolu GÜVEN Hastanesi’ne götürülür ve derhal kayıt formunda iletişim bilgileri bulunan veliye haber verilir. Tüm masraflar veli tarafından karşılanır.

 

DAVRANIŞ:

Amacımız çocuklara İngilizce pratiği kazandırırken keyifli vakit geçirecekleri emniyetli bir ortam yaratmaktır. Rahatsız edici davranışlar içinde bulunan, kendisine veya başkalarına zarar veren çocuklar uyarılara rağmen bu tip olumsuz davranışlara devam etmeleri durumunda, program ile ilişkileri kesilecektir.

 

ELEKTRONİK EŞYA:

Programdan en yüksek verimi alabilmek için cep telefonu, tablet v.b elektronik eşyaların kullanımına izin verilmeyecektir. Çocukların yanında getirdikleri bu tip eşyaların kaybolmasından kurumumuz sorumlu tutulamayacaktır.

 

GEZİLER:

 Her hafta Salı günleri kurum dışı geziler düzenlenmektedir. Bütün kursiyerlerin kampüsten hareket etmeleri gerekmektedir. Hareket saatinde kampüsde bulunmayan öğrenci beklenemez ve sonradan gruba dahil olamaz.

 

ULAŞIM:

Servisimiz aktif değildir. Saat 08.00’den itibaren çocuğunuzu bırakıp, akşam 18.30’a kadar kurumumuzdan alabilirsiniz.

 

HAZIRLIK:

Çocukların programa mevsime uygun rahat kıyafetlerle ve mutlaka yanlarında şapka ile gelmeleri yeterlidir.

 

HAVUZ:

Havuz aktivitemizin gerçekleşeceği Perşembe günlerinde çocukların yanlarında havlu, mayo, bone ve terlik getirmeleri gerekmektedir. Hava koşullarına göre aktivite iptal edilebilir.

 

KAMPÜSDEN AYRILIŞ:

Çocuğun velisi dışında bir kişi tarafından alınacağı durumlarda,velinin önceden kayıt formuna alacak kişinin adını belirtmiş olması ve önceden telefon yoluyla haber vermesi gerekir.

 

GEREKLİ BİLGİLER:

Bilgi ve Kayıt Formu, Nüfüs Cüzdanı fotokopisi ve 1 adet fotoğraf.

 

 

 

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.