Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Sörf Yaz Kampı 12-14 ve 15-17 yaş grubu içindir.

1.Dönem : Ocak ayında açıklanacak.

2.Dönem : Ocak ayında açıklanacak.

Ücret : Ocak ayında açıklanacak.

 

SÖRF KAMPI ÖZELLİKLERİ 

*Sörf kampımız;  bilen çocuklarımızın bilgi ve tekniğini geliştirecek, bilmeyenlerin temel eğitimini alarak öğrenecekleri şekilde programlanmıştır. Sörf eğitimleri Foça Windsurf ve Yelken Kulübü Ercan SAFRAN yönetiminde yapılmaktadır.

*Kamp kontenjanı, her dönemde 20 kişidir.

*10 kişilik gruplar.

*Her gün 3 saat toplam 17 saat Sörf eğitimi.

*Sörf dersleri dışında çok çeşitli aktiviteler.

Ona kendi ayakları üzerinde durabilmesi için fırsat tanıyın ve onu kampa gönderin.

YAZ KAMPI DETAYLARI

KAMP İDARESİ, ÖĞRETMENLER ve GRUP LİDERLERİ

Yaz kampları süresi içerisinde öğrencinizle veya kamp ile ilgili konularda kamp idaremiz size yardımcı olacaktır. Çocuklarımızın kamp ‘ta çıkabilecek sorunlarını kamp idaresi çözer. Çocuklarımızın oda denetimleri idare tarafından yapılır. Kampın tüm denetimini kamp idaresi yürütür. Otel güvenliği girişlerde görev yapar. Ayrıca Kamp Dünyası güvenlikleri de gündüz ve gece katlarda ve açık alanlarda görevlidir.Öğretmenlerimiz ve antrenörlerimiz branşlarında uzman, çocukları seven ve çocuk ruhundan anlayan kişilerdir. Grup liderlerimiz, Üniversitede okuyan, liderlik vasıflarına sahip, çocukları seven ve özellikle daha önce yaz kampı tecrübesi yaşamış gençlerimizdir.

 

 

 

 

 

 

 

GRUPLAR

Çocuklarımızın kampta güvenliğini ve düzenini sağlamak için gruplar halinde hareket ederiz. Öğrencilerimizi gruplara ayırırken yaşı, sınıfı, cinsiyeti gibi kriterlere dikkat ederiz. Mümkün olduğu kadar kız erkek dengesini korumaya çalışırız. Gruplar yaş seviyelerine göre 9-14 kişiden (küçük yaşlarda 9-10 kişiden) oluşur. Her grubun başında tüm gün boyunca öğrencilerden sorumlu grup lideri bulunur. Grup lideri sabah çocuklarını uyandırarak güne başlar, akşam onları yatırana kadar onlarla birliktedir. Çocuklar günlük aktivitelere ve gezilere grup olarak ve liderleri eşliğinde katılırlar. Çocuklarımız grup olarak hareket etmek ve günlük programa uymak zorundadır.

    

 

ULAŞIM

Kampa ulaşım İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Yalova, Bursa, Balıkesir’den otobüslerle sağlanacaktır. Diğer şehirlerden katılan öğrencilerimizin sayısı grup oluşturduğu takdirde Kamp Dünyası görevlisi eşliğinde gidiş-dönüş ulaşımı otobüsle veya uçakla sağlanacaktır. Grup ulaşımı olmayan şehirlerden katılan öğrencilerimiz, İzmir Otogarı’ nda veya Adnan Menderes Havaalanı’ nda Kamp Dünyası görevlileri tarafından karşılanır ve dönüşte aynı şekilde uğurlanır. Öğrencilerimizin ulaşımları önceden planlanacak, ailelerin istekleri dikkate alınarak organize edilecek ve detayları kamptan önce  velilerimize bildirilecektir. Dileyen aileler çocuklarını kampa getirip alabileceklerdir. Öğrencilerimizin yanında getireceği eşyaların listesi kamp başlamadan önce velilerimize gönderilecektir.

    

 

OTELİMİZ

Deniz kampımız,  doğal kalmış ilçelerimizden, çok temiz ve bol oksijenli havası olan  Eski FOÇA ‘dadır.

Tesisimiz, FOÇA 1.mersinaki koyunda, denize sıfır, HOTEL LEON’ dur. Tesis kamp süresince sadece çocuklarımıza hizmet verecektir. Yüzme havuzu, özel plajı, iskelesi,  basketbol ve voleybol  sahaları ve anfitiyatro mevcuttur.  Çocuklarımız odalarda 3-4 kişi şeklinde yaşıtlarıyla konaklayacaktır. Ayrıca her blokta ve katlarda mutlaka öğretmen odaları bulunmaktadır.

 

SÖRF KAMPIMIZIN PROGRAMI

SÖRF DERSLERİ

Foça Windsurf ve Yelken Kulübü Ercan SAFRAN yönetiminde Foça doğal limanı içerisinde eğitimler yapılmaktadır.

 

MÜZİK, ŞİİR, ŞARKI, DANS, BATERİ İLE RİTM DERSLERİ 

Çocuklarımızın beden dilini kullanarak anlatma ve yorumlama gibi iletişim becerilerini geliştirmesine katkı sağlar. Bu yolla kendini ve sorunlarını ifade edebilmeyi ve yorumlamayı öğretir. Çocuklarımızın en sevdiği aktivitelerdir.

   

 

SPOR

Çocuklarımızın bedensel gelişimine yardımcı olmakla birlikte kendine güveninin artmasını, heyecanını ve stresini kontrol altına almasını ve kendi bedeninin bilincine varmasını sağlar. Spor faaliyetleri ile çocuklarımızın zekasal etkinliği artar. Spor aktiviteleri beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler tarafından verilecek, her branşta turnuvalar düzenlenecek, kazananlar ödüllendirilecektir.Spor faaliyetleri her gün sabah sporu ile başlar. Sabah sporuna tüm kamp birlikte çıkar. Gün içindeki spor aktivitelerine günlük programları dahilinde grup olarak katılırlar. Kamp süresi boyunca basketbol, voleybol, futbol, gibi takım sporları yanında  eskrim, okçuluk, masa tenisi, dart, satranç gibi bireysel sporlarıda öğrenirler. Bu dallarda grup olarak takımlar çıkarır ve turnuvalara katılırlar. Gruplar arasında bir yarış sözkonusudur ve bundan müthiş zevk alırlar. Bu arada hiç yapmadıkları spor dallarıyla tanışıp kamp sonunda da bu spora devam edebilirler.

   
  

 

YÜZME

Deniz ve havuzda yüzme eğitimi; sorumlu yüzme antrenörü, grup lideri eşliğinde ve  cankurtaran gözetiminde yapılmaktadır. Yüzme bilmeyen çocuklarımıza yüzme öğretmeni tarafından ders verilir. Denizde yüzme eğitimi, çekili şamandıralar sınırları içinde verilecektir. Bu şamandıraları geçmek yasaktır ve öğretmen tarafından gözetim altındadır. Yüzme saatlerine grup olarak katılırlar ve çocuklar kesinlikle tek başlarına denize veya havuza giremezler. Denizde veya havuzda çeşitli animasyonlarla zevkli saatler geçirirler.

    

 

SCUBA

Scuba aktivitesinin amacı çocukları tüplü dalışla tanıştırmaktır. Dalış eğitmenleri tarafından teorik ve pratik eğitimi verilecektir.  14 yaşından küçük çocuklar dalış kuralları gereği bu eğitime katılamazlar. Dalışlar isteğe bağlı olup ücretlidir. Üç metreden fazla derinliğe dalış yapılmaz.

  

 

GECE EĞLENCELERİ 

Öğrencisinden öğretmenine bütün kampın bir araya geldiği gece programları, eğlencenin yanında büyük bir aile olduğumuzu bize hissettirir. Disko, partiler, konserler, gece sineması ve çeşitli animasyonlar…

  

 

GEZİLER

Geziler gruplar halinde dönüşümlü olarak yapılacaktır. Her gezi grubuna bir idareci, sorumlu öğretmenler ve grup liderleri eşlik eder. Gezilerde öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz kamp t-shirtlerini giymek zorundadır.

   

KAMPIN ÖRNEK PROGRAMI: 

08:45– Kalkış ve hazırlanma
09:00-09:15 Sabah sporu
09:15-10:00 Kahvaltı
10:00-12:00 Sörf eğitimi
12:00-13:15 Aktivite
13:15-14:00 Öğle yemeği
14:00-14:45 Dinlenme Zamanı
15:00-17:00 Sörf Eğitimi
17:00-17:45 Aktivite
18:00-19:15 Aktivite
19:30-20:30 Akşam yemeği
21:00-23:00 Gece eğlenceleri
23:00– Odalara çıkma ve yatma
Gruplara bütün aktiviteler dönüşümlü olarak uygulanır.

 

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Kamplar