Beşiktaş / İstanbul

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

 

 

“Colin Powel’ın stratejisi uluslararası diplomatik bir kampanya yerine daha geniş ölçekli bir savaşta Mısır ve Suudi Arabistan gibi anahtar müttefiklerin birlikte hareket etmeyeceğini anlayan Dick Cheney’in büyük desteğini aldı. – Newsweek”
Eğer bu cümle veya benzerlerini ingilizce yapabilmek sizin için önemliyse doğru yerdesiniz, aksi taktirde biraz yazayım biraz konuşayım derdindeyseniz, size bu sitede boşuna zaman kaybetmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Çalışmalarımız tamamen iş ve akademi dünyasına yönelik profesyonel yönelmelerdir.

 

 

 

 

1. Profesyonellere Yönelik Dersler

Dersler sadece iş ve akademi dünyasına yöneliktir. Katılımcılar randevu sistemine göre mülakatla tespit edilir.

2. Yoğun Kurs Programı

Matematiksel ingilizce kursu, sayısal kodlarla 6 ayda ezbersiz ingilizce öğreten yoğun ingilizce kursu programıdır.

3. Unutmama Garantisi

Matematiksel ingilizce hayat boyu unutmama garantili sıfır ezber algoritmik dil kodlama yöntemidir.

4. 25 Yıllık Başarı

Matematiksel ingilizce 25 yıldır İstanbul Beşiktaş’ta ve başka şubesi olmadan iş ve akademi dünyasından gelenlere ingilizce öğretme başarısını kanıtlamış bir sistemdir.

5. Radikal Farklılık

Klasik ingilizce kursları ile sayısal ingilizce kursu arasında sistem, ingilizce eğitim süreci ve ingilizce kursu sonunda geleceğiniz ingilizce seviye ile ilgili radikal farklılıklar vardır.

6. Butik Dersler

Türkçe Dilbilgisi mülakatına göre öğrenci alması ve her dönem mülakatı geçen sayılı kişiye eğitim verdiği butik ingilizce kursu anlayışıyla klasik ingilizce kursları ile arasındaki farkını hemen belli eder.

7. Ezber Düşmanı Sistem

Sistem ingilizceyi adım adım öğreten, eğitim sürecinde attığınız her adımı otomatik kontrol eden ve “bunu böyle bileceksin, ingilizcede mantık yoktur” söylemlerinin yer almadığı tüm sorularınıza cevap verecek şekilde özel olarak kurgulanmış ingilizcenin sayısallaştırıldığı ezber düşmanı bir metottur.

8. İngilizce Mühendisliği

Her sorunuzun cevabı, her hamlenizin anlamı ve açıklaması vardır. Metot ingilizce akış mantığını matematiksel kodlamalarla bir mühendis gözüyle ele alan tipik bir ingilizce mühendisliğidir.

9. Türkçe Bazlı İngilizce

“Tok açın halinden anlamaz” misali ana dili ingilizce olanların dilini, kültürünü, diller arası benzer ve farklı yanlarını bilmeden, ana dili ingilizce olmayan yetişkinler için yazdıkları ve her 7-8 ayda değişen saçma sapan kitap ve sistemleriyle ingilizce öğretmeye çalışmıyoruz.

 

İddialıyız! 

Siz de 6 ayda ingilizce konuşacaksınız…
İş veya akademi dünyasından geliyorsanız, matematiksel bir kafa yapısına sahipseniz, öğrenirken her şeyin mutlaka bir mantığı olması gerektiğine inanıyorsanız ve okul düzeyinde Türkçe Dilbilgisine vakıfsanız, siz de 5-6 ay içinde ingilizce konuşacaksınız.

Biz asla İstanbul’da en iyi ingilizce kursu olduğumuzu iddia etmedik, etmiyoruz da. Biz sadece 6 ayda ingilizce öğreteceğimiz iddiasındayız. Zira en iyi ingilizce kursu diye birşey yoktur. Sistem ve bunu size uygulayacak iyi eğitimciler vardır. İstanbul’da en iyi ingilizce kursu hangisi sorusundan çok, kanıtlanmış başarılar peşinde koşmanız sizi daha doğru hedeflere yönledirecektir. İstanbul’da herhangi bir kursa gitmeye karar kılmadan önce biz dahil ingilizce kursları hakkında internetteki tüm şikayet ve yorumları mutlaka okuyunuz.

Peşin para almadan, senet imzalatmadan, ezberletmeden tamamen sayısal kodlamalarla Türkçe dilbilginizi kullanarak 6 ayda ingilizce öğretiyoruz. İngilizce öğretirken kendi kitap ve cdlerimizi kullanıyor, dersleri naklen yayınlıyor daha sonra sizlerin dersleri tekrar seyrederek eksiklerinizi tamamlamanıza vesile oluyor ve varsa oluşacak sorularınıza maille, whatsupla, telefonla anında karşılık veriyoruz.

Türkçe Dilbilgisi mülakatını geçen herkesi gelmiş geçmiş tek farklı sistemle maksimum 6 ay içinde ingilizce yazıp konuşturma iddiasındayım.

ERHAN SARIOĞLU

 

Katılımcı Profili 

İngilizce derslerine sadece iş veya akademi dünyasından gelenler kabul edilmektedir. Dersler yetişkinler için özel bir ingilizce kursu programıdır ve yaşı küçükler, öğrenciler, hobi veya turizm amaçlı ingilizce öğrenmek isteyenler üzülerek programa dahil olamamaktadır.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Kamplar