Beytepe /Ankara

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Saygı Değer Öğretmenler, Veliler ve Sevgili Öğrenciler,

2018-2019 Eğitim Öğretim yılı dönem arasında 17. sinin yürütücülüğünü gerçekleştirecek olduğum, ülkemizde ilk ve benzer örneği olmayan, öğrencilere yönelik Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik ve Özel Grup Bilim kampları ile ilgili bilgilendirme aşağıdadır.

 

Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik Bilim Kampları:

 

 1. Bilim Kamplarımız Antalya’da 5 yıldızlı Rixos Downtown Otelde (Deniz Mahallesi, Sakıp Sabancı Blv. No:3, 07050 Konyaaltı/Muratpaşa/Antalya) gerçekleştirilecektir.
 2. Kampımızın kabul kriteri; 7-8-9-10-11 ve 12 sınıflarda okuyan, yada Liseyi bitiren hedefi olan öğrenciler kabul edilecektir. Öğrencilerin seçiminde kampımızın hedefine ve amacına uygun olan öğrencilere öncelik tanınacaktır.
 3. Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik bilim kamplarının süreleri 10’ar gün olup; 21-31 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 4. Kampımızda Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik bilim kampları ayrı ayrı salonlarda yapılacağından; başvuru yapmak isteyenler belirtilen dallardan herhangi birini seçeceklerdir. Kampa katılan her öğrenci hangi daldan katılırsa katılsın, kampımız bir bütün olduğundan diğer bilim dallarındaki eğitmenlerimize istediği soruyu sorup bilgi alabilecektir.
 5. Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik kamplarımızda; Ülkemizin değişik Üniversitelerinde ve okullarında görevli, konusunda deneyimli, 7 Prof. Dr., 1 Doç. Dr., 5 Dr. Öğretim Üyesi, 2 Dr., 2 Öğretim Görevlisi, 2 Arş. Gör. Dr. ve Olimpiyat Eğitimlerini tamamlamış, bu eğitimlerde görev almış, başarılı 8 tane Öğretmen olmak üzere toplam 27 kişilik eğitim kadromuz görev yapacaktır.

 

 1. Bilim kamplarımıza; ülkemizde konusunda deneyimli ve gençlerin ufkunu açacağını düşündüğümüz bilim insanlarını davet edip, söyleşiler yapılacak, konferanslar verilecektir.

 

 1. Kampımızın kazanımlarını pekiştirmek, başarıyı artırmak için, yayınlanmamış çok sayıda sorudan oluşan ileri düzeyde sınavlar uygulanacak, açık uçlu sorular sorulacaktır.

 

 1. Kamp süresince her akşam günün değerlendirilmesi çalışmaları yapılacaktır.

 

 1. Kamp süresince akşamları konu tekrarı ve soru çözümleri gerçekleştirilecektir.

 

 1. Biyoloji, Fizik, Kimya ve Matematik kamplarımızda 8 gün ileri düzeyde pratik ve teorik dersler anlatılacak olup; 1 gün arazi çalışması ve doğanın dilini anlama gezisi yapılacaktır. 1 günde kampın değerlendirilmesi yapılacak olup toplam 10 gündür.
 2. Günde 10 saat ders yapılacak olup; toplamda kamp süresince en az 90 saat ders yapılacaktır.

 

 1. Biyoloji kampımızda; Biyoloji temel alanının önemli alt dallarına ait dersler ve uygulamaları anlatılacaktır.

 

 1. Fizik, Kimya ve Matematik kampımızda; Fizik, Kimya ve Matematik temel alanının önemli alt dallarına ait dersler anlatılacaktır.

14 . Her gün en az 4-5 saat dinlenme yada sosyal aktivite zamanı ayrılacaktır.

15 . Akşamları birlikte belgesel izleme ve belgesel yorumlama saatimiz olacaktır.

 

16.Bazı akşamlar otelde birlikte sosyal aktiviteler gerçekleştirilecektir.

17.Kamp masrafları kampa katılacak öğrencilerin velileri tarafından karşılanacak olup kamp için her şey dahil ödenecek ücret 2.800,00 (İkibin Sekizyüz) TL dir.

 

Ödemler: 800,00 TL kesin kayıt kabulde ve devamında iki eşit taksitle ödenecektir.

 

18. 10 günlük kamp için ödenecek ücrete; tam pansiyon alkolsüz her şey dahil (Yemek, içecek,  konaklama giderleri ve ara öğünler). Tüm eğitim giderleri, Arazi çalışmaları için kiralanacak otobüs giderleri, laboratuvar ve ekipman giderleri, eğitim ekipmanları, gezilecek yerlerin giriş ücretleri, dahil olup; kampa katılan öğrencinin ayrıca herhangi bir harcama yapması söz konusu olmayacaktır.

19. Kampa katılacakların, Antalya havalimanı ve Antalya Otogar ile Bilim kampının yapılacağı otel arasındaki transferleri ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.

20. Bilim kampımıza katılmak isteyenler  başvuru formunu  biyolojiolimpiyatlari.com, egitimkamplari.com, bilimkamplari.comve dogaokulu.net web sayfalarımızın herhangi birinden doldurarak yusufd@hacettepe.edu.tr yada yusufdurmus111@gmail.com adresine göndermeleri yeterli olacaktır.

 

Başvuru yapanlara detaylı program ve ödemelerle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

21.Kamp kontenjanlarımız 75 katılımcı Biyoloji, 25 Fizik, 25 Kimya, 25 Matematik ve 20 özel grup olmak üzere toplam 170 kişi ile sınırlıdır.

 

Başvuru önceliğine göre kabul gerçekleşecek olup; kontenjanlar dolduğunda yeni grup açılmayacaktır.

 

Hedefimiz:

Konusunda deneyimli akademisyenler ve ülkemizin seçkin Öğretmenleri ile geleceğin bilim insanlarını buluşturmak, Birlikte kamp yapmalarını, ayni ortamı paylaşmalarını sağlamak, gelecekteki hedeflerine emin adımlarla ilerlemelerine destek olmak, çocuklarımızın ufkunu açmak, sorgulayan araştıran nesiller yetiştirmektir. Gençlerimize bilimsel bakış açısı kazandırarak, geleceğin Bilim insanlarını yetiştirmektir.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.