Fethiye / Mugla

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

09 Eyl – 15 Eyl

Fotoğraf – Seramik – Mandala – Ritim – Salsa – Kısa Film – Ahşap Oyma – GO – Resim – Kilim Dokuma – Ebru – Batik – Deri Maske – Makreme – Yoga

 

16 Eyl – 22 Eyl

Fotoğraf – Seramik – Mandala – Ritim – Ahşap Oyma – GO – Resim – Kilim Dokuma – Ebru – Batik – Deri Maske – Makreme – Yoga

 

23 Eyl – 29 Eyl

Fotoğraf – Seramik – Mandala – Ritim – Ahşap Oyma – GO – Resim – Kilim Dokuma – Ebru – Batik – Deri Maske – Makreme – Yoga

 

30 Eyl – 06 Ekm

Fotoğraf – Seramik – Mandala – Ritim – Ahşap Oyma – GO – Resim – Kilim Dokuma – Ebru – Batik – Deri Maske – Makreme – Yoga

 

 

KONAKLAMA

Kamp alanımızda içerisinde duş ve tuvaleti bulunan taş pansiyon odalar ve bungalovlarda, ortak duş ve tuvaletlerin kullanıldığı ahşap çardaklarda, çadırlarımızda veya kendi çadırlarınızda kalabilirsiniz. Kendi çadırlarında kalacaklar malzemelerini kendileri getiriyorlar ve çadırlarını kamp arazisine kurabiliyorlar. Uyku tulumlarıyla yıldızların altında geceleyecekleri de unutmadık, onlar için uygun köşeler bulunuyor.

 

YÜRÜYÜŞLER & GEZİLER

 

Yürüyüşler öğle yemeğini izleyen bir dinlenmenin ardından başlıyor. Görsel açıdan çok zengin patikalarda çam ormanı içinden geçerek yapacağımız yürüyüşlerde kıyıları kuşbakışı izliyorsunuz. Sağlık sorunu olmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği yürüyüşlerin ardından deniz keyfine hazırlanın.

 

 

 

 

 

Her gün ayrı bir yere yürüyor, her gün ayrı bir koyda yüzüyorsunuz. Bir günü de tekne gezisi ile denizde geçiriyoruz. Bazı uzun yürüyüşlerde gidilecek yere araçla gitme seçeneği de mevcut. Tüm yürüyüşlerde sağlam yürüyüş ayakkabılarımız olmalı. Ayrıca güneş gözlüğü ve kremi almanızı da tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Ağaçlarla çevrili koylar, aynı zamanda mavi yolculuğun önemli durakları: Ölüdeniz,Kelebekler Vadisi, Gemiler Koyu, St.Nicholas Adası, Afkule Manastırı,Soğuksu, Darboğaz, Beştaşlar, Deve Plajı, AkvaryumKoyu, Mavi Mağara, Kabak Koyu.
 

AKTİVİTELER

Pazar günü başlayan kampımızda saat 3’te tanışma ve kamp hakkında bilgilendirme toplantısı düzenliyoruz. Bu nedenle katılımcılarımızın bu saate kadar kampa ulaşmış olmasını bekliyoruz. Toplantının ardından Kayaköy’ü ve tarihini görmek, taş evlerini ve kiliselerini gezmek ve dilerseniz fotoğraflandırmak için küçük bir Kayaköy turu düzenliyoruz. Akşam yemeğinin ardından atölye seçimleri yapıldıktan sonra fotoğraflar ve Kayaköy belgeseli gösterimleri ile devam ediyoruz.

Kamp dönemi dileyen katılımcılarımızla her sabah güne yoga yaparak başlıyoruz. Pazartesi’nden Cuma’ya kadar kahvaltının ardından atölye çalışmalarımız başlıyor ve öğle yemeğine kadar devam ediyor. Öğle yemeğinden sonra ise her gün farklı bir program mevcut.

 

 

Pazartesi günü rotamız Darboğaz Plajı. Araçlarla belirli bir yere kadar gidildikten sonra ortalama 25 dakikalık bir yürüyüş ile bu muhteşem koya varıyor ve denizin tadını çıkarıyoruz. Kampa döndüğümüzde akşam yemeğimizi yiyor ve ardından tanışma partisinde eğleniyoruz. The Bluestone grubu da keyifli repertuarıyla gecemize renk katıyor.

Salı günü St. Nicholas Adası’ndayız. Adaya gitmek için önce araçlarla Gemiler Koyu’na iniyoruz. Ardından botlarla adaya geçiş. Adada yüzme keyfinin ardından en güzel gün batımı manzaralarından birini izlemek üzere kilise ve şapellerin içinden keyifli bir yürüyüş gerçekleştiriyor ve deniz fenerine çıkıyoruz.

Çarşamba günü dünyaca ünlü antik yürüyüş parkuru Likya Yolu’nun ortalama 2 saatlik bir dilimini kapsayan rotamızı izleyerek Ölüdeniz’e deniz keyfi yapmaya gidiyoruz.

Perşembe günü ise tatlı su kaynağının yer aldığı Soğuksu Koyu’na yürüyoruz. Gidiş ve dönüşü farklı parkurlarda gerçekleştirdiğimiz yürüyüşümüz her iki yönde de ortalama 40 dakika sürüyor.

Ve son günümüz, Cuma. Kahvaltının ardından tüm gün teknede deniz, güneş ve muhteşem koylarda geziler ile sürüyor. Dönüşte ise akşam yemeğinin ardından atölye çalışmalarımızın ürünlerini paylaşıyoruz. Ardından kapanış partisi…

Cumartesi günü yeniden buluşmak üzere kısa süreli veda zamanı.

– Kamp programımız tanışma toplantısında tekrar paylaşılmaktadır. Bulunulan zaman ve özel durumlar nedeniyle değişiklik gösterebilir. Sürpriz konserler ve organizasyonlar da programa dahil olacaktır.

– Yamaç paraşütü, su kayağı, binicilik, dalış, bisiklet, kano gibi aktivitelere katılmak isteyenler kamp girişinde bilgi verebilir.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.