Eceabat/Çanakkale

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Kabatepe’de sımsıcak bir güneş, masmavi bir deniz ve yakın ilgi sizleri bekliyor. Çanakkale – Eceabat – Kabatepe mevkiinde, eşsiz deniz keyfi ve cennet yeşili orman güzellikleriyle beraber huzur verici bir tatile ne dersiniz?
Kabatepe Turizm olarak Mayıs-Ekim ayları arasında günü birlik yada çadırlı kamp alanında dilediğiniz kadar konaklama yaparak hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz.
Temiz bir sahil, duru bir denizde tatil yapmak kim istemez.

Kabatepe orman kampında kuşların cıvıl cıvıl ahengi ile yemyeşil bir ormanın içinde tüm yılın stres ve yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. İster şehir içinden gelen otobüs ve minibüsler vasıtasıyla günübirlik, isterseniz karavan veya çadırınızla doğa ile iç içe hem de çok ekonomik bir tatil yapmış olacaksınız.
Bu güzel ortamda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz marketimiz ve istediğiniz zaman yemek yiyebileceğiniz denize nazır bir lokantamızda hizmetinizdedir.

Çadır ve karavan alanlarımızda kişisel ihtiyaçlar için tahsis edilmiş banyo, mutfak ve tuvaletlerimiz bulunmakla beraber orman içinde çadır konaklama yerlerinde elektrik, buzdolabı ve su ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.

Kabatepe Turizm, yerli ve yabancı misafirlerimizin, doğa ve tarih ile iç içe unutamayacakları bir tatil yaparak, tüm yılın stres ve yorgunluğunu üzerlerinden atmaları en büyük emelimizdir.
Yurdumuzun, gerek tarihi gerekse doğal özellikleri açısından en gözde mekanlarından olan Gelibolu Yarımadasına tüm halkımızı büyük bir heyecan ile bekleriz…

Ayrıca, milli bilince önem veren, sosyal aktivite ve sosyokültürel faliyetlerde bulunan tüm kurum ve kuruluşlara bünyesinde yer vererek, Çanakkale’nin ruhuna uygun bir kuruluş olmayı kendine görev addeden bir yapı içerisindeyiz.

Müşterilerini misafir olarak gören ve misafirlerine temiz, sakin ve güvenli bir tatil sunmayı amaçlayarak, şikayetleri en aza indirgemeye çalışan ve hafızalardan silinmeyecek güzellikte sizlere huzurlu bir ortam sunmak en büyük hedefimizidir.

 

KAMP KURALLARI

Tesisimizin bulunduğu bölge sit alanı ve Milli Park olması nedeni ile 4533 sayılı Gelibolu yarımadası Tarihi Milli Parklar kanunu ve 2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma kanunu hükümlerine tabi olup kampımızda uyguladığımız kural ve yasaklar bu kanunlar çerçevesinde hazırlanmıştır. Aksi davranışlar yetkili kurumlara Mülki amirliklere bildirilecektir.(2863 sayılı kanun için tıklayın , 4533 sayılı kanun için tıklayın)

1) Kamp yeri çadır kurma ve günübirlik alan kullanımı, Mülki amirliklerce belirlenen 09.00-21.00 saatleri arasında olup, konaklama alanı dışındaki alanlar boşaltılacaktır.
2) Kamp girişinde uygulanan Kimlik Bildirimi Sistemi(K.B.S) gereği tüm misafirlerimizin kimlik bilgileri mutlaka gereklidir.
3) Konaklama idarenin tespit ettiği Blok ve Parsel numaralarına göre görevliler tarafından gösterilen yerler dışında kesinlikle yapılamaz.
4) Günübirlik piknik kullanım alanı konaklama yeri olarak kullanılamaz.
5) Tesis içersinse araçlar en fazla 20 km hız yapabilirler.
6) Çöpler sadece idarenin tespit ettiği yerlerdeki ÇÖP konteynırlarına konulacaktır.
7) Açıkta ,üniteler arasında ve ATEŞ YAKMAK için belirtilen yerler dışında odun, kömür, tüp gaz ve benzeri şekilde kesinlikle ATEŞ YAKILAMAZ, yakılmasına izin verilmez.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Kamplar