Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

CALLAN METHOD İLE GARANTİLİ İNGİLİZCE

Callan Method, klasik İngilizce eğitim sistemlerinden 4 kat daha hızlı İngilizce öğreten ve akabinde öğrencilerini İngilizce konuşturan tekrara dayalı özel bir İngilizce eğitim sistemidir. Tat hariç bir insanın tüm duyularını harekete geçiren refleksif öğrenmeyi tetikleyen bir öğrenme sistemidir. Tamamı ana dili İngilizce olan öğretmenlerce yürütülen bu eğitim sistemini sadece Callan Metod eğitiminde başarı göstermiş, Callan Method kriter ve gerekliliklerini başarı ile yerine getiren öğretmenler tarafından verilir. Derslerde basit ama etkili taktikler kullanılır. Örneğin, İngilizce öğretmeninin sorduğu soruları öğrenciler uzun şekliyle yanıtlaması istenir. Standart kurslardaki gibi “yes” ya da “no” gibi yanıtlar metod için yeterli değildir..

Callan Metodu uzun yıllar süren çalışma ve uzun araştırmalar sonucu İzmir’e ve Ege Bölgesine getirdiğimiz için mutluyuz, gururluyuz. 5 kıtada, 27 ülkede, 400’den fazla okulda dünya üzerinde ortalama 1 milyon dünya öğrencisinin eğitim aldığı Callan Metodun hem İzmir, Denizli, Aydın ve İstanbul’daki kursiyerlerimiz için hem de ülkemiz için büyük bir şans olduğunu savunuyoruz. Çünkü bu eğitimi almak için bugün Londra, New York ya da Miami’ye gitmenin hiç de kolay olmadığını biliyoruz. Yurtdışı eğitim madden ve manen büyük fedakarlık gerektiren bir konudur. Bizler tamamı anadili İngilizce ve yabancı öğretmen kadrosu ile yurtdışında verilen eğitim kalite ve standartla İngilizce eğitimini ister İngilizce dil okulumuzda ister kendi işyerinizde ya da evinizde sizlere tüm yönüyle sunuyoruz. 1989’dan beri yurtdışı eğitim sektöründe hizmet veren profesyonel eğitimciler ve dil eğitiminin yurtdışı mutfağında yetişmiş profesyoneller olarak Türk insanının eksiklerini gidermek için en etkin ve en hızlı eğitimi sizlere bölgemizde sunmanın heyecan ve gururunu yaşıyoruz.

 

NEDEN DEREN KORAY ?

  1989’dan beri binlerce öğrencimize Londra’da sunduğumuz kaliteli İngilizce eğitimini dünya       standartlarında Türk öğrencilerimize aynı kalitede sunuyoruz. İngilizce ile ilgili tüm tabularınızı   yıkıyoruz. İzmir, Denizli, Uşak, İstanbul TEM Avrupa Konutlarında ve şimdi de Bolu şubemizle     sizlere gerçek, etkin ve hızlı İngilizce konuşma eğitimi sunuyoruz.

 

 

HAFTA ARASI PROGRAMLAR

Pt. Sl. Çr. Pr. Cu. günleri günde 2’şer saatten oluşur. Sabah ya da akşamı seçebilirsiniz

Pt. Sl. Çr. Pr. günleri günde 2’şer saatten oluşur. Sabah ya da akşamı seçebilirsiniz

Pt. Sl. Çr günleri günde 2’şer saatten oluşur. Sabah ya da akşamı seçebilirsiniz

Pt. Pr. Cu günleri günde 2’şer saatten oluşur. Sabah ya da akşamı seçebilirsiniz

Pr. Cu günleri günde 2’şer saatten oluşur. Sabah ya da akşamı seçebilirsin

 

HAFTA SONU PROGRAMLAR

Ct. Pz. günleri günde 4’er saatten oluşur (10:00 – 14:00)

Ct. Pz. günleri günde 4’er saatten oluşur (14:00 – 18:00)

 

GENEL İNGİLİZCE DERS SAAT VE GÜNLERİ

Ders Saatleri

Pt

Sl

Çr

Pr

Cu

Ct

Pz

10:00 – 12:00

x

x

x

x

x

x

x

12:00 – 14:00

x

x

x

x

x

x

x

14:00 – 16:00

x

x

x

x

x

x

x

16:00 – 18:00

x

x

x

x

x

x

x

19:00 – 21:00

x

x

x

x

x

 

NE KADAR ÖDEYECEĞİM?

Dil okulumuzda şu ücret skalası uygulanmaktadır. Ödeyeceğiniz toplam bedelin İngilizce seviyenize göre farklılık göstereceğini lütfen unutmayınız. Callan metod standart kursların sadece çeyrek zamanında İngilizce öğretir dolayısı ile alacağınız toplam saatte aynı oranda düşer.

Hafta içi sabah kuşağı 08.00-14.00 arası: Kampanyalar oranında indirim yapılmaktadır, oranlar için İngilizce kursumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Hafta içi öğle kuşağı 14.00-19.00 arası: Kampanyalar oranında indirim yapılmaktadır, oranlar için İngilizce kursumuz ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Hafta içi akşam kuşağı 19.00-21.00 arası: 20 TL

Hafta sonu tüm saatler : 20 TL

Kurs ücretinizi alacağınız ders sayısı x kuşak bedeli = Bizlere ödeyeceğiniz toplam bedel şeklinde bir formül ile hesaplayabilirsiniz. Alacağınız ders saat sayısını dil okulumuzda ücretsiz yaptığımız seviye belirleme sınavından sonra sizlere bildirir ve karşınıza toplam bir maliyet çıkarırız. Tıpkı doktorun önce hastasını muayene edip, ardından reçete yazması gibi biz de öncelikle seviyenizi test eder, ardından da bu bilgiyi sizlerle paylaşırız. Sizlere bildireceğimiz total maliyeti de eğitim için ayıracağınız aylık bedel karşılığında dilediğiniz şekilde ödeyebilirsiniz. Bu esnekliği anlaşmalı olduğumuz finans kurumları sayesinde uzun vadelere yayarak da sunabiliyoruz. Ödeme konusundaki ayrıntılar için bizleri arayabilirsiniz.

 

İNGİLİZCE ÖZEL DERSLER

Kursiyerlerimizin sadece özel ders hizmetimiz dahilinde Türk ya da yabancı öğretmen seçme opsiyonunuz bulunmaktadır. Diğer tüm sınıflarımızda dersler yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Özel derslerimizin Modül 1’de sunulduğu gibi herhangi saptanmış bir bitiş saati ya da tarihi bulunmamakta, yabancı ve Türk öğretmenlerimizin seviye belirleme sınavından sonra saptanan paragraftan itibaren alınan ders saati oranında İngilizcede ilerleme kaydedilir. Özel dersler dil okulumuzda ya da öğrencilerimizin ev ve işyerlerinde de verilebilmektedir.

Öğretmenler

Anadili İngilizce Öğretmenler

TOEFL IELTS Özel Ders

Saat Birim Ücreti

80 TL

90 TL

 

YDS Özel Ders

YDS sınavlarına uzman kadromuz ile öğrencilerimizi hazırlıyor, YDS test çözüm teknikleri ve stratejik eğitimlerle sınavdaki rakiplerinizin bir adım önüne çıkmanızı sağlıyoruz.

 

TOEFL – IELTS – TOEIC İngilizce Özel Ders

Öğrencilerimize uyguladığımız TOEFL – IELTS ve TOEIC düzey belirleme sınavlarından hemen sonra öğrencilerimizin eksik olduğunu gördüğümüz noktalar üzerinde gerekli çalışmaları yapar eksiklerini özel ders ile gideririz. Özellikle TOEFL ve IELTS sınavlarındaki konuşma oturumlarında Callan Method + Spoken çalışmalarını öğrencilerimize özel ders kapsamında en verimli ve en kısa sürede profesyonel eğitmenlerimizle aktarırız. Tüm IELTS – TOEFL – TOEIC eğitim materyallerimizi Londra ve New York’ta satış mağazaları bulunan Waterstones, Foyles, Barnes & Noble, WHSmith gibi dünyaca ünlü kitap mağazalarından sağlarız.

 

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.