Beykoz/Istanbul, Turkey

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

SABAHI İPLE ÇEKECEKSİN. HEM DE HER AKŞAM…

Kamplarımızdan birini şehirden uzaklaşmadan yapsak mı acaba dedik. Sabah gelip akşam eve dönmeli. Yaptık; çok da güzel oldu. İstanbul’da hem de Beykoz TED İstanbul Koleji kampüsünde 09.00–16.00 saatleri arasında içinde eğlencenin dostluğun yanında, eğitim ve gelişim programları da olan harika bir kamp tasarladık. Sen de gelirsen her şey tamam olacak.

 

SADECE İSTANBUL YOK, BAK BAŞKA NELER VAR…               

 • İstanbul’da, kapından alınacak, kapına bırakılacaksın.
 • Geleceğin Yıldızları’nın koçları senin koçların, profesyonel eğitmenler senin eğitmenlerin olacak.
 •  Senin de içinde olacağın küçük gruplar olacak. Asıl eğlence o zaman başlayacak.
 •  Eğlenceler ve aktiviteler gün boyu sürecek. Akşam olunca sözünü hatırlatacağız, herkes hemen eve.
 •  2 haftalık farklı programlar var. Dilediğini seç. Hepsinden keyif alacaksın orası garanti.
 • Sanat sanat için midir? Biraz uğraşınca bize de söylersin.
 • Sadece sanat değil, spor da var doğa da…
 • Multi Aktivite ve English in Action seçebileceğin programlar. Seçebilirsen seç, işin zor.

 

NE HAYAL ETTİĞİNE DİKKAT ET. BURADA ONLAR GERÇEK OLACAK.

Geleceğin Yıldızları ilk günden bu yana senin hayallerin için var. Bizim kampların nüfusundaki bu yüksek rakamların sebebi de o hayallerin gerçekleşebiliyor oluşu. Çünkü özenle seçilen koçlarımız, işlerine aşık insanlar. Onların işleri de senin hayallerin işte.Burada da öyle. Her ayrıntı seni daha çok hayal etmeye teşvik etmek için ince ince planlandı. Koçların ve eğitmenlerin hepsi birer uzman. Uzmanlık alanları da cesaret. Sen daha cesur ol diye. Uç diye. Burada bol bol oyun bol bol da eğlence var. Neden, çünkü oyunların ve kahkahaların sihrine inanıyor koçların ve eğitmenlerin. Bu coşkunun seni daha da cesaretlendireceğine de…

 

 

 

SUMMER CITY CAMP, PEKİ BUNUN MODELİ NE?

Programı senin seçeceğin bir kamp burası. Geleceğin Yıldızları, deneyimi ile sadece yatılı olarak değil, gündüz saatlerinde de aynı ekip ruhunu yaşatıyor. Kampın 2 ana programı var.

Bunlardan istediğini seçersin. Farklı alanlarda deneyimler kazanıp kamp boyunca her akşam evine bambaşka biri olarak dönecek olan sensin.

 

 

MULTI AKTİVİTE!

 

 

Tüm gün basketbol, tenis, futbol, voleybol, hokey,
müzik, resim, drama ile dopdolu bir program.

 

 

 

 

 

 

 

ENGLISH IN ACTION

 

Günün yarısı yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitimleri, diğer yarısında da spor sanat eğlence.Bu programda her şey İngilizce için.

 

 

 

 

Kamp Programı 

HAYALLER ve EĞLENCENİN GÜCÜ

Geleceğin Yıldızları, kurulduğu ilk günden bu yana hayal kuran çocukların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için çalışıyor.

Geleceğin Yıldızları’nın deneyimli ekibi tarafından hazırlanan kamp programının her ayrıntısı çocuklar için bir yaşam deneyimi olacak şekilde tasarlanıyor ve çocuklar uzman  öğretmenlerle desteklenmiş bir ekip tarafından sunulan program çerçevesinde deneyerek, modelleyerek ve eğlenerek öğreniyorlar.

Geleceğin Yıldızları, oyun ve kahkahanın sihirli etkisinden yararlanarak eğlence ve takım ruhu coşkusuyla desteklenen spor, sanat ve bilimsel aktiviteleri eşsiz bir harmanla sunuyor.

Yaş gruplarına ve tercih edilen programlara göre hazırlanmış olan genel kamp programları aşağıdaki şekildedir.

 

KAMP TARİHİ

17.06.2019 – 26.07.2019

 

5-6 YAŞ KAMP GENEL PROGRAMI

 

7-12 YAŞ “ENGLISH IN ACTION” KAMPI GENEL PROGRAMI

 

7-12 YAŞ “MULTI AKTİVİTE” KAMPI GENEL PROGRAMI

 

Tesis

Summer City Camp, İstanbul Beykoz’da yer alan TED İstanbul Koleji Kampüsü’nde düzenleniyor. İstanbul’un en seçkin okullarından olan TED İstanbul Koleji’nin Acarkent bölgesindeki kampüsü spor salonları, sahaları, güzel sanatlar atölyeleri, İngilizce dersleri için ayrılmış sınıfları ve sosyal alanları ile Summer City Camp için  için ideal bir ortam sağlıyor.

Kampçılar, yaşlarına ve seviyelerine göre oluşturulan gruplarda koçları ve eğitmenleriyle TED İstanbul Koleji kampüsünün güvenli ve keyifli ortamında unutamayacakları bir yaz geçirecekler.

Bu kampüsün en önemli avantajı, çocukların ve personelin güneşe ve sıcağa maruz kalmadan kamp programındaki tüm aktiviteleri yapabilecekleri sayısız üstü kapalı mekana sahip olmasıdır.

 

Ulaşım 

Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanıyor.

Ulaşımı kendileri sağlayacak olan ailelerin çocuklarını 09.00-09.30 arası tesiste kendilerini karşılayan yetkililere teslim etmeleri ve 16.30-16.45 arasında da teslim almaları gerekiyor.

Servisle ulaşımı tercih eden aileler için ise TURSAN firması hizmet veriyor. Tursan firması okul döneminde TED İstanbul Koleji’ne hizmet veriyor ve firmanın okul içinde bir ofisi bulunuyor.

 

Kayıt İşlemleri 

 •  Kontenjanlar

Düzenlenen programların gördüğü talebe ve tesislerin daha kalabalık organizasyonlara yetecek kapasitede olmasına rağmen, Geleceğin Yıldızları yönetimi kampçıların gelişimi ve kampın başarısı için belirlediği kontenjanları aşmama konusundaki kararlılığını sürdürüyor. Programların en üst seviyede başarılı olması için, kontenjanlar sınırlı tutuluyor. Kayıtlar başvuru önceliğine göre alınıyor ve kontenjanı dolan programın kayıtları kapanıyor.

 •  Kayıt İşlemleri

Kayıt işlemleri Geleceğin Yıldızları’nın İstanbul’daki merkez ofisinde, hafta sonu spor  okullarında ya da yetkili temsilciliklerinde yapılıyor. Faksla ya da İnternet’ten yapılan kayıtlarda, kayıt formunun ve ödeme planının ulaşmasının ardından merkez ofis yetkilileri ailelerle temas kuruyor ve kaydın gerçekleştiğini bildiriyor.

 • İndirimler

İki farklı programa veya döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, aynı aileden kampa katılacak kardeşler içinse %5’er indirim uygulanıyor.

 •  Ödeme Şekli

Peşin ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut. Peşin ödemeler banka havalesi ya da kredi kartıyla yapılabilir. Taksitli ödemelerse yalnızca kredi kartı ile yapılabiliyor.

 •  Taksitli Ödeme

Açıklanan tutarlar peşin ödemeli bedellerdir. Tüm banka kredi kartlarıyla %5 fark eklenerek 4 taksitte ödeme yapılabilir.

Web sitesinden yapılan online kayıtlarda tüm kartlarla tek çekim ödeme yapılabilir; taksitli ödeme ise sadece İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

 • Ücrete Dahil Olanlar

2 haftalık her kamp devresi süresince verilecek eğitimler, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, öğle yemekleri, sabah ve akşamüstü atıştırmaları, kamp tişörtü ve KDV kamp ücretine dahildir.

Kampçıların, kampa ulaşımı aileleri tarafından veya kamp servisleri tarafından sağlanacak olup kamp ücretine dahil değildir.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.