Manavgat/Antalya

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

 

    KAMP HAKKINDA

 

Tam bir festival havası! Sen de gelsene…

Wakeboard kampı, gençler arasında popüler olan board sporlarından son yıllarda trend haline gelen wakeboard sporunu kampçılara öğreterek, onlara özel bir deneyim yaşatır.

Dünyanın farklı ülkelerinden kampçıların ve wakeboard meraklılarının en gözde kamp merkezlerinden Antalya Hip-Notics Cable Park’ta yaşam tam bir festival havasındadır.


Neden burası başka?

Friends’in atmosfer olarak en farklı kamp tesisi olan  Hip-Notics Cable Park, dünyanın en önemli kablolu su kayağı merkezlerinden biridir.

Hip-Notics Cable Park tasarımı, aktivite alanları ve geniş spor olanakları ile harika bir kamp tesisidir.

Bu tesiste kampçılar, ünlü riderlarla birebir çalışma şansı bulur ve belli bir seviyeye geldikten sonra freestyle rampalarında kendilerini geliştirir.

Aynı zamanda tesis, kamp süresince dünyanın farklı ülkelerinden gençleri misafir eder ve uluslararası bir ortam sunar.

Böylece kampçılar, alternatif sporların tadını çıkarmanın yanı sıra farklı kültürlerde bambaşka insanlarla tanışıp yeni dostluklar kurmanın keyfini çıkarır.

Eğlencenin, adrenalinin, heyecanın ve arkadaşlığın doyasıya yaşandığı kamp tam bir festival havasında geçer.


Kamp ortamı nasıl?

Günün büyük kısmını wakeboard yaparak geçiren kampçılar, serbest zamanlarda kaykay, plaj voleybolu, basketbol ve masa tenisi gibi sporları yapma şansı da bulur.

Programda Köprülü Kanyon’da rafting gibi adrenalin dolu aktiviteler de yer alır. Gündüz saatlerini wakeboard ve diğer spor etkinlikleri ile değerlendiren kampçılar, geceleri ise kamp direktörleri ve koçlar tarafından hazırlanan aktiviteler ve partilerde eğlenir.

 

KAMP BİLGİLERİ

KAMP KÜNYESİ

Türü: Spor Kampı
Yer: Manavgat/Antalya
Yaş Grubu: 12 – 18
Tarih: 2 – 8 Ağustos
Süre: 7 gün
Ücret: 3490TL

 

KAMP TESİSİ ve KONAKLAMA

Wakeboard kampı, Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’da bulunan dünyanın en büyük kablolu su kayağı ve wakeboard merkezinde gerçekleşmektedir. Antalya Havalimanı’na 30 dakika mesafede buluna kamp tesisi, portakal ağaçlarının ortasında yer alan 3 yapay gölet, voleybol – basketbol – futbol sahaları, kaykay rampaları, trambolin, konser ve parti mekanları, oyun odaları, restoran ve kafe alanlarından oluşur. 2000 metrekarelik sosyal alanın yer aldığı tesiste su sporları için 90 dönümlük 3 gölet bulunur. Wakeboard, su kayağı, trick ski, kneeboard ve wakeskate gibi su sporlarının yapılabildiği göletlerde slalom için dubalar ve freestyle için rampalar bulunur. Her yıl binlerece genç turisti misafir eden tesis fiziki yapısı ve sosyal alanları ile tam bir gençlik kampı merkezidir. Konaklama, kamp ruhuna uygun olarak hazırlanmış içerisinde tuvalet  ve duşların yer aldığı 2 veya 5 kişilik klimalı bungalovlarda yapılır.


AKTİVİTELER

Su sporları (wakeboard, su kayağı, wakeskate, kneeboard, trick ski), skatepark, plaj voleybolu, basketbol, futbol, beyzbol, masa tenisi, trambolin, langırt, dj performansları ve partiler, rafting, açık hava sineması, şehir gezileri.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve aktiviteler, teknik malzemeler (wakeboard, su kayağı vs.) güvenlik ekipmanları (kask, can yeleği, wetsuit vs.) kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, kantin alışverişleri ve rafting ücrete dahil değildir.)

 

 

SAĞLIK ve SİGORTA

Friends kamplarına katılan kampçıların seyahat masrafları, T.C. Kültür ve Turzim Bakanlığı’nın “Seyahat Acentesi Zorunlu Sigorta Poliçesi” ile güvence altına alınır. Kamp sırasında yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı gerekli müdahale sistemi oluşturulmuştur. Kamp ekibi temel ilk yardım bilgisine sahiptir. Kamp tesisleri özel ve resmi sağlık kuruluşlarına 15-20 dakika mesafededir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında ailelerden detaylı bilgi alınır ve geçirmiş olduğu hastalıklar veya düzenli kullandığı ilaçlar kampçıların dosyalarına işlenir. Özel sağlık sigortası bulunmayan kampçıların, kamp koşullarına özel hazırlanan “Kamp Sağlık Poliçesi” yaptırması zorunludur.

 

 

 

YEMEKLER

Kamplardaki yemekler, gençlerin damak tatlarına ve günlük kalori ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel mönülerden oluşur. Kamp süresince yapılan aktiviteler sırasında kaybedilen kaloriler besin değeri yüksek gıdalar ile geri kazanılır. Günde 3 öğün açık büfe sunulan yemekler beş çayı ve barbekü partileri ile renklendirilir.

 

 

ULAŞIM

Kamp merkezlerine ulaşım, tesislerin yer aldığı bölgeye göre özel otobüsler veya uçak ile sağlanır. Gençlerin birbirleri ile kaynaşmaları için birlikte yolculuk yapmaları tavsiye edilir. Yolculuk boyunca kampçılara koçlar eşlik eder. Kamplara hareket ve kamplardan dönüş noktası İstanbul’dur. İsteyen aileler çocuklarını kamp merkezine kendileri teslim edip, teslim alabilirler.

 

 

 

 

KAMP FOTOĞRAFLARI

Kampta, eğitimler ve aktiviteler profesyonel kameramanlar ve fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Grup fotoğrafları ve videolar sosyal medya sayfalarında yayınlanır.

 

 

 

ÖDÜLLER ve SERTİFİKA

 

Kampçılara hatıra olarak kamp özel ödülü verilir. Kampta yapılan teknik eğitimlerin sonunda isteğe bağlı olarak yapılan sınava katılan kampçılar, uluslararası geçerliliği olan sertifikaları almaya hak kazanır. Ayrıca kamp esnasında yapılan yarışmalarda başarılı olan kampçılar, sponsorlar tarafından ödüllendirilir.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Kamplar