Urla/İzmir, Turkey

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

 

      KAMP HAKKINDA

 

Müzikle dolu bir yaz geçirmek ister misin?

Müzik Kampı, 12 – 18 yaş grubu kampçıların profesyonel müzisyenler ve DJ’ler eşliğinde müzikle iç içe olacakları 2 farklı atölyeden oluşur.

“Performans Alanı” atölyesi, kampçıların, küçük bir ekiple veya bireysel olarak popüler müziklerle performanslar sergileyebilecekleri eğitimi kapsar. Bu atölyeyi tercih edecek kampçılar programa kendi enstrümanlarıyla katılır. Program Jazz ve İnovasyon üzerine kurgulanmıştır.

“Dj Alanı” atölyesinde ise kampçılar, profesyonel DJ’ler eşliğinde elektronik platformdan müzik performans paylaşımını öğrenir. Kampın son gecesi, her iki grup kampçı, hem bireysel hem de grupla kendi  performanslarını sergiler.

Neden burası başka?

Kampçılar müzik dolu bir hafta geçirir.

Kendi enstrümanlarıyla programa katılan kampçılar, bireysel ve grup performansıyla yeteneklerini sahnede sergileme deneyimi yaşar.

Grup performansı için çalışan kampçılar, provalarda takım çalışmasını öğrenir.

Dj atölyesini tercih eden kampçılar, bilgisayar destekli dj programlarını tanır ve kullanmayı öğrenir. Kendi listelerini hazırlar.

Arşiv oluşturma ve hızlı remiks yapabilme olanağı ile kampçılar kendi oluşturdukları presetleri, son gece kendilerine ayrılan zaman diliminde canlı performansla sunma imkânı bulur.

Müzik kampı sayesinde kampçıların sanata olan ilgileri derinleşir, müziğin kendilerine kattıkları bakış açısıyla hayata daha nitelikli bakabilmeyi öğrenirler. Şehir hayatından uzaklaşan kampçılar burada müziğin ve eğlencenin keyfini doyasıya yaşar.

Atölyeler esnasında kampçıların sosyalleşme ve takım halinde çalışma yönleri gelişir. Kişisel becerilerini fark eden kampçılar kendilerini keşfetmeye başlar.

Gün sonunda yapılacak çeşitli kampçılık oyuncuları ile mücadele etmeyi, engeller karşısında çözüm üretmeyi öğrenirler.

Birbirinden eğlenceli kamp aktiviteleri ile hem eğlenirler hem de yepyeni dostluklar kurarlar.

Kamp ortamı nasıl?

Gün boyu müzik atölyelerinde vakit geçiren kampçılar, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Yaşam Merkezi’nin konforlu yurt odalarında konaklar.

Kampçılar müzik provaları dışında kalan zamanlarda çeşitli kamp aktiviteleri ve oyunlarla vakit geçirir. Ege’nin harika koylarında denize girer, Çeşme ve Alaçatı’ya yapılacak şehir turlarına ve kamptaki müzikli partilere katılırlar.

Kampta yapılan tüm aktiviteler, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir.

 

  KAMP BİLGİLERİ

 

KAMP KÜNYESİ

Türü: Sanat Kampı
Yer: Urla/İzmir
Yaş Grubu: 12 – 18
Tarih: 22 – 28 Temmuz
Süre: 7 gün
Ücret: 3490TL

 

KAMP TESİSİ ve KONAKLAMA

Müzik Kampları, Ege’nin incisi, doğası ile cennet olarak kabul edilen Urla’da gerçekleşmektedir. Kampçılar, kamp süresince sadece kendilerine tahsis edilmiş olan  İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi) Yaşam Merkezi kamp tesisimizde konaklar. 3500 hektar alana yayılan İYTE Yaşam Merkezi konforlu odaları, yeşil alanları, aktiviteleri ve zengin yemek menüleri ile kampçılara mükemmel bir kamp ortamı sunar. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 30 dakika uzaklıktaki kamp tesisi, Alaçatı ve Çeşme’ye 15 dakika, Urla Merkeze ise 10 dakika mesafededir. Tesiste konaklama, kampçılar için özel olarak tasarlanmış 4 kişilik odalarda yapılır.

 

AKTİVİTELER

Kamp oyunları, plaj ve deniz oyunları, yüzme, şehir turları, gece eğlenceleri, açık hava sineması, yarışmalar.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve kamp aktiviteleri, kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, kantin ve gezilerdeki alışverişler ücrete dahil değildir.)

 

SAĞLIK ve SİGORTA

Friends kamplarına katılan kampçıların seyahat masrafları, T.C. Kültür ve Turzim Bakanlığı’nın “Seyahat Acentesi Zorunlu Sigorta Poliçesi” ile güvence altına alınır. Kamp sırasında yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı gerekli müdahale sistemi oluşturulmuştur. Kamp ekibi temel ilk yardım bilgisine sahiptir. Kamp tesisleri özel ve resmi sağlık kuruluşlarına 15-20 dakika mesafededir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında ailelerden detaylı bilgi alınır ve geçirmiş olduğu hastalıklar veya düzenli kullandığı ilaçlar kampçıların dosyalarına işlenir. Özel sağlık sigortası bulunmayan kampçıların, kamp koşullarına özel hazırlanan “Kamp Sağlık Poliçesi” yaptırması zorunludur.

 

 

 

YEMEKLER

Kamplardaki yemekler, gençlerin damak tatlarına ve günlük kalori ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel mönülerden oluşur. Kamp süresince yapılan aktiviteler sırasında kaybedilen kaloriler besin değeri yüksek gıdalar ile geri kazanılır. Günde 3 öğün açık büfe sunulan yemekler beş çayı ve barbekü partileri ile renklendirilir.

 

 

 

ULAŞIM

Kamp merkezlerine ulaşım, tesislerin yer aldığı bölgeye göre özel otobüsler veya uçak ile sağlanır. Gençlerin birbirleri ile kaynaşmaları için birlikte yolculuk yapmaları tavsiye edilir. Yolculuk boyunca kampçılara koçlar eşlik eder. Kamplara hareket ve kamplardan dönüş noktası İstanbul’dur. İsteyen aileler çocuklarını kamp merkezine kendileri teslim edip, teslim alabilirler.

 

 

 

 

KAMP FOTOĞRAFLARI

Kampta, eğitimler ve aktiviteler profesyonel kameramanlar ve fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Grup fotoğrafları ve videolar sosyal medya sayfalarında yayınlanır.

 

 

 

ÖDÜLLER ve SERTİFİKA

Kampçılara hatıra olarak kamp özel ödülü verilir. Kampta yapılan teknik eğitimlerin sonunda isteğe bağlı olarak yapılan sınava katılan kampçılar, uluslararası geçerliliği olan sertifikaları almaya hak kazanır. Ayrıca kamp esnasında yapılan yarışmalarda başarılı olan kampçılar, sponsorlar tarafından ödüllendirilir.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.