Aladağ/Bolu

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?


 

      KAMP HAKKINDA

Macera bu sefer çok başka!

Macera Kampı ile 7 – 13 yaş grubu ilk ve orta okul öğrencileri, şehirden uzaklaşır, doğa ile buluşur ve unutulmaz deneyimler yaşar. Kampçıların kişisel gelişimlerine odaklı bir program olan Macera Kampı süresince katılımcılar, elektronik cihazlardan, alışveriş merkezlerinden, trafikten, hava kirliliğinden uzaklaşır, doğada yaşamanın heyecanını keşfeder.

Neden burası başka?

Macera Kampı, kampçıların hayat görüşleri ile sorumluluk bilinçlerinin gelişmesine ve inisiyatif kullanabilmelerine katkıda bulunur.

Doğa ile uyumlu yaşamayı, zorluklarla mücadele etmeyi ve engeller karşısında çözüm üretmeyi öğretir.
Özgürlük, özgüven, paylaşma, takım ruhu ve mücadele duyguları gelişir.

Kamp ortamı nasıl?

Friends’in en popüler kamp programlarından biri olan Macera Kampı, klasik yaz kamplarından farklı olarak renkli aktiviteleriyle, eğlenceyi ve heyecanı bir arada yaşamak isteyen kampçıların birinci tercihidir.

Kampta yapılan tüm aktiviteler, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir.

Kamp süresince koçlarının liderliğinde takımlar halinde hareket eden kampçılar, yaptıkları tüm aktivitelerde yaşam deneyimi kazanır ve kendisini geliştirme fırsatı bulur.

Birbirinden heyecanlı aktiviteleri, muhteşem doğası ve zengin içeriği ile kampçıları, şehirden uzaklaştıran ve onlara farklı bir dünyanın kapılarını aralayan Macera Kampı, 7-13 yaş grubundaki her gencin mutlaka yaşaması gereken unutulmaz bir deneyimdir.

 

       KAMP BİLGİLERİ

KAMP KÜNYESİ

Türü:Dağ Kampı
Yer:
Aladağ/BOLU
Yaş Grubu:
7 – 13
Tarih:
14- 20 Temmuz
Süre:
7 gün
Ücret:
2990 TL

 

​ KAMP TESİSİ ve KONAKLAMA

Dağ Kampları, Bolu Aladağ’da 300 dönüm orman içinde kurulu Türkiye’nin en kapsamlı doğa sporları merkezinde gerçekleşir. Dünya standartlarında hazırlanmış çok sayıda aktivite parkurunun yer aldığı kamp merkezinde, konfor ve güvenlik en üst seviyededir. Tesis içerisinde yüksek ip parkurları, yapay göl, kamp ateşi alanı, futbol ve voleybol sahaları, toplantı çadırı, dev hamak, bisiklet ve trekking parkurları mevcuttur. Kampta konaklama, kamp ruhuna uygun olarak hazırlanmış bungalov konseptindeki konforlu çadırlarda yapılır. Kampçılar, çelik konstrüksiyon üzerinde monte edilen, ısı izolasyonlu ve ahşap zeminli çadırlarda kamp koçları denetiminde 6 ve 10 kişilik gruplar halinde konaklar.

 

 

 

 

 

 

 

AKTİVİTELER

Yüksek ip parkurları, outdoor etkinlikler, keşif rotaları, tırmanma duvarı, kano, takım oyunları, pusula kullanma, harita okuma ve orienteering, trekking, gece yürüyüşü, düğüm teknikleri, çadır kurma, kamp ateşi, drama çalışmaları, reklam ve klip çekimleri, futbol, voleybol.

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve aktiviteler, teknik malzemeler, güvenlik ekipmanları (kask, emniyet kemeri vs.), kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler ve kantin alışverişleri ücrete dahil değildir.)

 

SAĞLIK ve SİGORTA

Friends kamplarına katılan kampçıların seyahat masrafları, T.C. Kültür ve Turzim Bakanlığı’nın “Seyahat Acentesi Zorunlu Sigorta Poliçesi” ile güvence altına alınır. Kamp sırasında yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı gerekli müdahale sistemi oluşturulmuştur. Kamp ekibi temel ilk yardım bilgisine sahiptir. Kamp tesisleri özel ve resmi sağlık kuruluşlarına 15-20 dakika mesafededir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında ailelerden detaylı bilgi alınır ve geçirmiş olduğu hastalıklar veya düzenli kullandığı ilaçlar kampçıların dosyalarına işlenir. Özel sağlık sigortası bulunmayan kampçıların, kamp koşullarına özel hazırlanan “Kamp Sağlık Poliçesi” yaptırması zorunludur.

 

 

 

YEMEKLER

Kamplardaki yemekler, gençlerin damak tatlarına ve günlük kalori ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel mönülerden oluşur. Kamp süresince yapılan aktiviteler sırasında kaybedilen kaloriler besin değeri yüksek gıdalar ile geri kazanılır. Günde 3 öğün açık büfe sunulan yemekler beş çayı ve barbekü partileri ile renklendirilir.

 

 

ULAŞIM

 

Kamp merkezlerine ulaşım, tesislerin yer aldığı bölgeye göre özel otobüsler veya uçak ile sağlanır. Gençlerin birbirleri ile kaynaşmaları için birlikte yolculuk yapmaları tavsiye edilir. Yolculuk boyunca kampçılara koçlar eşlik eder. Kamplara hareket ve kamplardan dönüş noktası İstanbul’dur. İsteyen aileler çocuklarını kamp merkezine kendileri teslim edip, teslim alabilirler.

 

 

 

KAMP FOTOĞRAFLARI

Kampta, eğitimler ve aktiviteler profesyonel kameramanlar ve fotoğrafçılar tarafından kayıt edilir. Grup fotoğrafları ve videolar sosyal medya sayfalarında yayınlanır.

 

 

 

ÖDÜLLER ve SERTİFİKA

Kampçılara hatıra olarak kamp özel ödülü verilir. Kampta yapılan teknik eğitimlerin sonunda isteğe bağlı olarak yapılan sınava katılan kampçılar, uluslararası geçerliliği olan sertifikaları almaya hak kazanır. Ayrıca kamp esnasında yapılan yarışmalarda başarılı olan kampçılar, sponsorlar tarafından ödüllendirilir.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.