Anamur /Mersin

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Dragon Motel tarih ve tabiatla iç içe, kuş seslerinin size huzuru getirdiği kocaman bir bahçesi, deniz kıyısındaki kampı ve tahtadan yapılmış evlerden oluşan şirin bir moteldir.

Ev hanımı olan aşcılarımızın yaptığı leziz yemekleri tatmak bir ayrıcalıktır. Kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz taze ve hormonsuz sebzelerden yapılan yemekler ve sunulan kahvaltı sizleri beklemektedir.

Otelimiz denize sıfırdır. Kumsalımıza indiğimiz zaman geniş ve uzun kumsal size kucak açar. Ünlü Mamure Kalesi’nin manzarasında Akdenizin engin sularında kulaç atmak insana kendini özel hissettirir.

Nesli tükenmekte olan “caretta caretta” kaplumbağalarının yumurtlamalarını ve yavru kaplumbağalarının yumurtadan çıkışlarını izlemek, siz ayrıcalıklı konuklarımıza özeldir.

Dragon Motel bir aile işletmesidir. Motelimizde kendinizi evinizin rahatlığı ve güvenliği içinde hissedeceksiniz. Bu eşsiz tatil ortamı Dragon Motel’de siz özel konuklarımızı beklemektedir.

 

Anamur Hakkında

Anadolu’nun en güney noktasında bir doğa bahçesi olan Anamur’da mavi ve yeşil bir şenliktir. Çiçeklerle süslü zümrüt yeşili dağları, akarsuları ve pırıl pırıl deniziyle Anamur, cennetten bir köşedir sanki. Hemen hemen her insanın ömür boyu yaşamak istediği bir coğrafya vardır, ayrıntıları kişiden kişiye değişen bir coğrafya. Kimi çamlar içinde bir dağ köyü ister, kimi ıssız bir ada, kimi eşsiz manzaralı bir liman köyü. Anamur’u gördüğünüzde tasarladığınız tüm yaşam biçimlerini duyumsar, huzur ülkesini keşfetmenin sevincini yaşarsınız. Kısaca gidererek kararan dünyamızda öz değerlerimizin korunduğu yer olarak çıkar Anamur karşımıza..

 

Kampımız

Eşsiz kumsalla sınır olan kampımız kaliptos ağaçlarıyla gölgelenmiştir. Güzel yaz günlerinde esen meltem rüzgarları insanın serinlemesine ve akşamları güzel bir uykunun tadına varmasına izin verir. Çadırlar arasında kurulan yeni dostluklar bir sonraki seneye büyük bir aile olarak gelmelerine neden oluyor. Akşamları küçük ışıkların aydınlattığı kampta bazen türk sanat müziğine eşlik eden dostlar bazen de gitar eşliğinde gençlerin huzur dolu eğlencesine tanık olmak mümkün.

Kampta konuklarımızın kullanabileceği hizmetler:
– Kiralık Çadır (Yatak ve yastık dahildir)
– Buzdolabı (Günlük 12.5 TL)
– Bulaşık yıkama alanları
– Çamaşır yıkama hizmeti (Bir makine, 9 Kg, 25 TL)
– Sıcak/Soğuk duş
– Tuvalet
– Masa
– Izgara
– Aydınlatma
– Buzdolabı harici hizmetler kamp ücretine dahildir.

 

Restaurant

Restaurantımızda bütün ızgara çeşitleri, salatalar ve sulu yemekler kadın aşcılarımızın elinden sunulmaktadır. Doğal ve taze sebzelerle pişirilen yemeklerimiz evinizdeki lezzetleri size aratmayacaktır. Yemeklerde kullanılan etlerimiz ise Anamur’un yaylalarından temin edilmektedir.

Öğlen ve akşam tabldot çıkmaktadır.
Alkollü ve alkolsüz tüm içecekler, sıcak soğuk tüm içecekler bulunmaktadır.
Algida dondurmaları restaurantımızdan temin edilebilir.

 

Ulaşım Bilgileri

Havayolu ile: Istanbul – Sabiha Gökçen (SAW) havaalanından Alanya – Gazipasa (GZP) havaalanına uçuş imkanı mevcuttur. Gazipasa havaalanından otelimize servis bulunmaktadır. Servis rezervasyonu için otelimizi arabilirsiniz.

Karayolu ile: Antalya – Mersin yolu üzerinde, Mersin tarafından gelirken Mamure Kalesini 200 metre geçince solda, Antalya tarafından gelirken ise Anamur Muz heykelinin bulunduğu ışıklardan devam edince 7km sonra sağda kaleden 200 metre önce.

Otobüsle yolculuk eden misafirlerimiz: Mersin istikametinden gelen otobüsler, otelimizin önünden geçmektedir. Diğer istikametlerden gelen misafirlerimiz otobüs firmasiyla görüşerek otelimizin önünde inme fırsatı bulabilirler.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Kamplar