Kocabük Mevki/Muğla

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

1 TEMMUZ – 7 TEMMUZ 2018 4-8 YAŞ

8 TEMMUZ – 14 TEMMUZ 2018 6-10 YAŞ

15 TEMMUZ – 21 TEMMUZ 2018 4-8 YAŞ

22 TEMMUZ – 28 TEMMUZ 2017 6-10 YAŞ

NOT:

1-7 Temmuz için yerimiz mevcut değildir. Sadece ortak banyo ve wc kullanımlı bungalow 1 adet mevcuttur.

8-14 Temmuz için yerimiz mevcut değildir. Sadece ortak banyo ve wc kullanımlı bungalow 1 adet mevcuttur.

15-21 Temmuz için yerimiz mevcut değildir. Sadece ortak banyo ve wc kullanımlı bungalow 1 adet mevcuttur.

22-28 Temmuz için yerimiz mevcut değildir. Sadece ortak banyo ve wc kullanımlı bungalow 1 adet mevcuttur.

 

Eğitmenlerimiz ve Etkinliklerimiz

Doğadan sanata dönüşüm sağlayan, asıl sanatın doğada varolduğunu savunan, atık malzemeleri dahi sanata dönüştüren ve sanatı hayatımızda bir teneffüs olarak düşünen sanat eğitmenlerimiz Uğur Kaya, Fırat Bingöl ve ekibi ile müzikle sanatı birleştiren, doğayı ve malzemelerini tanıyabilecekleri aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler… Eğitmenlerimiz “önemli olan çocuğun fikridir” tezini savunarak “çocuk istediği eseri yaparken kendini özgür hissedecek ki güven duygusu iyi temeller ile kurulsun ve çocuklarda özgüven oluşsun.” der.

Ayrıca bu sene eğitmen kadromuzda geçen sene de aramızda bulunan Nurcan Sayılır ve Uğur Acil ve bu sene ilk defa bizimle olacak olan Azra Sertik Karagöz ve Banu Çizmeci de bizimle olacak. Uğur Acil ve Azra Sertik Karagöz temmuzun ilk iki haftasında, Nurcan Sayılır ve Banu Çizmeci ise temmuzun son iki haftasında bizimle olacak.

Ve yine bu sene ilk defa bizimle olacak Capoeira , ritim ve drama etkinlikleriyle kampımızı neşelendirecek Hüseyin Korkma tam bir ay boyunca yani tüm kamplarımızda yanımızda olacak…

 

Akış

08:30 – 9:00 Kahvaltı

10:00 – 12:00 Doğada Teneffüs

12:30 – 13:30 Öğle Yemeği

14:00- 18:00 Serbest Zaman (Deniz, doğal havuz)

19:30 – 20:30 Akşam Yemeği

**Serbest zamanlarda Günlüklü Plajı’nda bulunan Bay Beach’e gidecek ücretsiz bir servisimiz olacaktır.​ Bay Beach giriş ve şezlong ücretleri katılımcılar tarafından ekstra olacak şekilde plaj görevlilerine ödenecektir.

 

Ulaşım

Pastoral Vadi’nin bulunduğu Yanıklar Köyü, Dalaman – Fethiye devlet karayolu üzerinde ve Dalaman’a 40 km, Fethiye’ye 15 km mesafededir.

**Her katılımcı kendi olanakları Pastoral Vadi’ye ulaşacaktır.

 

Arabayla

Fethiye tarafından geliyorsanız;  Antalya – Muğla devlet karayolunda Fethiye’den sonra yaklaşık 15 km sonra Yanıklar köyünün tabelasını göreceksiniz. Yola devam edin, önce karşınıza Petline benzin istasyonu çıkar, ardından yaya köprüsü gelir, sağ şeride geçip yavaşlayın, yaklaşık 50 metre sonra ana yoldan ayrılıp sağınızdaki tali yola girin, evlerin arasında bir süre gidin sonra Kargı çayı solunuzda kalacak şekilde sağa sapın. Yol bir süre sonra dereden ayrılıp biraz yukarıda sulama kanalı ile buluşuyor. Sulama kanalının solundan yolu takip edin. Ana yoldan ayrıldıktan 3 km sonra yolun solunda “Pastoral Vadi” tabelasını göreceksiniz.

İzmir tarafından geliyorsanız; Muğla – Antalya devlet karayolunda Göcek ve İnlice köyünden sonra Katrancı Koyu levhasını geçip, yokuşu indiğinizde Yanıklar köyü tabelası,  Kargı Çayı ve üzerinden geçeceğiniz köprüyü görüyorsunuz. Köprüyü yaklaşık 100 metre geçince sağınızda yer alan Alperen marketin önüne park edip market sahibi Osman’dan “Pastoral Vadi”ye nasıl geleceğinizi soruyorsunuz.

Uçakla

En yakın Havalimanı: Dalaman. Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye giden Havaş servis otobüsüne binin, yaklaşık 40 dakika sonra Fethiye’ye gelmeden 15 km önce, Yanıklar Köyü’nde köprüyü geçince Alperen market önünde inin, market yanında taksi var, 3 km sonra Pastoral Vadidesiniz.

Otobüsle

En yakın otogar; Fethiye. Fethiye otogarında Muğla Makası’nı sorun, yaklaşık 50 metre, otogara en yakın büyük kavşak. Yanıklar Köyü minibüsleri bu kavşaktan geçiyor. Yanıklar Köyü son durak;  ya minibüs şoförüne söyleyin belli bir ücret karşılığı sizi “ Pastoral Vadi” ye atsın, ya da yolda bulduğunuz taksi ile gelin.

 

ÜCRETLENDİRME

1 yetişkin + 1 çocuk

2250TL
 • Paylaşımlı konaklama (2+1 evlerde, banyoyu bir başka ebeveyn ve çocukla paylaşarak) ​

1 yetişkin + 2 çocuk

3150TL
 • Paylaşımlı konaklama (2+1 evlerde, banyoyu bir başka ebeveyn ve çocukla paylaşarak) ​

1 yetişkin + 1 çocuk

2900TL
 • Paylaşımsız konaklama (tek odalı evlerde)

1 yetişkin + 2 çocuk

3750TL
 • Paylaşımsız konaklama (tek odalı evlerde)

2 yetişkin + 1 çocuk

3400TL
 • Paylaşımsız konaklama (tek odalı evlerde)

2 yetişkin + 2 çocuk

4250TL
 • Paylaşımsız konaklama (tek odalı evlerde)

Rezervasyon ve Ödemeler

Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için 500 TL yatırılması gerekmektedir.

*Kampın başlangıç tarihinden 1 ay ile iki hafta öncesine kadar iptallerde ödemenin %50’si iade edilir. Son 15 güniçerisindeki iptallerde ise ödemeler geri iade edilmemektedir.

 

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.