Akçay /Balıkesir

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Darıdere Tabiat Parkı ve Kamp Alanı’nda grup olarak gelip kamp yapmak isterseniz çadırınızı ya da karavanınızı kendiniz getirebiliyorsunuz. İsterseniz tesisten kiralayabiliyorsunuz. Çadır ve karavanda kalan kampçılar için özenle yapılmış mutfak, çamaşırhane, tuvalet birimleri var.Ayrıca buzdolabı, sıcak duş ve piknik alanı imkanı da yaratılmış. Kampçı gruplara istek halinde tabldot yemek de çıkarılmakta. Hemen belirtelim; kamp yerinin hemen yakınında Darıdere Tabiat Parkı’ nın oluşturduğu göletlerden biri yer alır. Darıdere Tabiat Parkı’na ismini veren akarsu, kamp yerindeki gölete ulaşmadan önce, Dağ Evi’ndeki misafirleri ağırlar. Esen rüzgarla ses veren ağaçlar, suyun yanı başında bütün haşmetiyle görsel bir şölen yaşatır. Elbette doğa içindeki kuşların sesleri akan suyun sesi ile birleşince ve güneşin de doğaya yansıdığı renklerle ve bıraktığı sıcacık etkiyle yaşamaya doyulmaz bir mutluluk hissi ile kaplanır içiniz.
Çadır ve Karavan kamp konaklama da çadırı kendiniz getirirseniz 25 TL, biz temin edersek günlük 40 TL. Çadır ve Karavan konaklaması yapan her iki kişi günlük 10 tl elektrik ücreti ödemektedir.
Ayrıca dışarıdan mangal getirmek ve ateş yakmak yasaktır. Tesisimiz mangal hizmetini sağlamaktadır.

 

Tesiste yapılabilecek etkinlikler;

– Şifa Turizmi: Astım, Kalp, Şeker, Tansiyon Hastaları için iyileştirme merkezi. Dönemsel konaklama özel indirimler uygulanarak sağlıklı ekolojik beslenme ile desteklendirilmiş şifasal doğal iyileştirme süreci uygulanmakta.
– Meditasyon: Gruplar için ön rezervasyonlu birer ikişer haftalık konaklamalı eğitimler verilmektedir.
– Yoga: Gruplar için ön rezervasyonlu birer ikişer haftalık konaklamalı eğitimler verilmektedir.
– Zayıflama Kampı: Gruplar için dönemsel olarak ön rezervasyonlu bir iki ay konaklamalı özel sağlıklı diyet beslenmesi sunularak hizmet verilmektedir.
– ATV Turları: Darıdere Tabiat Parkı içinde her gün Atv motor turları düzenlenmekte, Darıdere’nin keşfedilmemiş tüm yerlerini, şelale, traverten ve nehirlerini ve ormanda gizli tüm nimetlerini keşfetmek için jeep safari gibi araçların bile giremediği her yeri gezebilir, kendinizi doğaya bırakabilirsiniz.
– Bisiklet Turları: Dağ bisikletleri, 3 tekerlekli doğaya uygun şarzlı elektronik motorlar, doğa keşfine çıkmanız için saatlik ve günlük olarak kiraya verilmekte.
– Doğa Yürüyüşleri: Doğal bir tabiat parkında yürüyüş yapmanın ve nefes egzersizleri yapmanın ve oksijenle dolu yemyeşil ve güzelliklerle dolu bu tabiatta spor yaparak hayatı yeniden keşfedermişcesine rengarenk bir tabiatta aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Ulaşım:

Darıdere Tabiat Parkı ve Oteli, Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Altınoluk Beldesi sınırları içinde yer alır. Altınoluk merkezinden Çanakkale yönünde yola çıkıp 7 km. sonra Narlı Köyü’ne giriş yapmanız gerekir.Altınoluk’a bağlı bu şirin köyümüzün içinden geçerek yola devam ederseniz, Darıdere yazan levhaları takip ederek, Kazdağlarının ve ormanın büyülü manzarası eşliğinde, 13 km. sonra tesise ulaşabilirsiniz.

Hizmetler

Wifi
Oyun Alanı
Ücretsiz Otopark
Plaj
Buzdolabı
Mangal

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.