Çeşme/İzmir, Turkey

Tanıtım

Harita Yükleniyor

Değerlendirmeler

 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Orta
  0
 • İdare eder
  0
 • Kötü
  0
Bir değerlendirme yazın

Hizmet Puanı

 • Teknik Personel
 • Konum
 • Hizmetler
 • Temizlik
 • Özellik 1
 • Fiyat

Standart

*Sormak istedikleriniz?

Anne ve Babalara Özel 

Bir kamp çok şey değiştirir!

Kamp özel bir yaşam deneyimidir. Aileden ayrı, sorumluluk bilinci, özgüven ve fiziksel gelişimin bir arada yaşandığı; kampçıların kendilerini keşfettikleri, ömür boyu sürecek dostluklar edindikleri ve örnek liderlerle geçirilen unutulmaz bir tatil deneyimidir. Kamplar; anılar yaratmak, geleneklere saygı duymak ve yeteneklerine değer veren sevgi dolu bir topluluğun parçası olmaktır.

 

Rüzgarın gücü arkalarında, DENİZİN ÖZGÜRLÜĞÜ YANLARINDA

 

Yaz tatili denizsiz olmaz, deniz de yelkensiz… Dünyanın sayılı sörf noktalarından biri olan  Alaçatı’da çocuğunuzu benzersiz bir kamp deneyimi bekliyor. Rüzgar sörfü sadece eğlenceli değil, aynı zamanda öğretici yanlarıyla çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunuyor. Fiziksel kondisyonu artan çocuklar, denge kurmayı, yön bulmayı ve her şeyden önce özgürlüğü sorumlulukla karşılamayı öğreniyor. Deniz kenarında olunca sadece rüzgar sörfü yetmez ki… Basketbol, plaj voleybolu, hokey, yüzme ve havuz eğlenceleri, kamp programını daha da eğlenceli yapıyor.
Gençler hem yeni arkadaşlıklar ediniyor hem de bir takımın parçası olmayı deneyimliyor.

 

KISA KISA KAMP

• 10-13 ve 14-17 yaş grubuna özel 4 kamp dönemi
• Uzman sörf eğitmenleriyle 18 saatlik sörf eğitimi
• Yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar farklı eğitim grupları
• Her 4 kampçıya 1 uzman eğitmen
• Ödüller ve katılım sertifikası
• Her kampçı için Acıbadem Sigorta Kamp Sağlık Sigortası• Grand Ontur Çeşme Otel’de 6 gece her şey dahil tam pansiyon konaklama
• İstanbul-İzmir-İstanbul uçakla ulaşım
• İzmir havalimanı transferleri
• 18 saatlik sörf eğitimi
• Eğitim malzemeleri, geziler, sağlık sigortası ve kamp tişörtü

 

Kamp Tarihi

18.07.2019 – 05.08.2019

 

Genç Sörfçülere Özel

Burada bazen sevinçten bazen rüzgardan havalara uçacaksın!

Havalı güneş gözlüğünü tak, aynanın karşısında saçlarını şöyle bir savur! İşte sörf yaparken Aynen öyle hatta ondan bile daha havalı görüneceksin. Alaçatı’nın en cool çocuğu olmaya hazır mısın? Bizce hazırsın. Hangi seviyede olduğun bizim için hiç önemli değil. Hani derler ya hep “önemli olan istemek” diye. Hah, işte burada gerçekten önemli olan tek şey, istemek! Çünkü sörfle ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğreneceksin.

 

TAM SÖRF YAPMALIK RÜZGAR VAR! BAŞKA NE VAR?

 • Deniz, kum, güneş ve tam sörf yapmalık havalar Alaçatı’da seni bekliyor olacak. Alaçatı tam sörf yapmalık rüzgar üretiyor desek yeridir.
 • Bir haftalık temel rüzgar sörfü eğitimi alacaksın. Toplam eğitimin 18 saat sürecek. Neler olacak bu eğitimde peki? Sörf eğitiminin yanında, rüzgarı okuma, güvenli sörf, teori ve bol bol pratik olacak.
 • İster “aaa sörf tahtası bu mu” seviyesinde ol, ister “ben bunun üstünde doğmuşum” seviyesinde. Çalışma grupları bilgiye göre.
 • Ekipmanlarının tamamını biz senin için hazırlıyoruz, sen hiç düşünme!
 • 15 kişilik bir koç ekibin olacak. Hepsi de birbirinden sörfçü!
 • Alaçatı’ya kadar gelmişken etrafı gezmemek olmaz! Çeşme ve Alaçatı’yı gezeceksin. Ama eğlence akşam da devam edecek! 14–17 yaş kampçılardan oluşan Genç Yıldızlar grubu, akşam programlarında koçlarla birlikte çalışacak ve sonuç olarak ortaya sana ait bir eğlence çıkacak. Yani nasıl eğleneceğine kendin karar vereceksin!

 

DALGA KONUSU OLACAK BİR ŞEY YOK, BU KAMPIN KONUSU DALGA OLACAK…

Biraz yelken sörfü biraz dalga sörfü. İşte buna rüzgar sörfü deniyor. Ülkemizin en popüler sörfü. Dalgalarımızın boyu o kadar olamadığı için, bu bizim belki de 500 yıl sonra ata sporumuz olacak. Belki de sen bu ata sporunun en büyük temsilcisi olacaksın ve yüzyıllar sonra çocuklar senden bahsedecekler “öyle bir akardı ki suyun üzerinde, su mu onu taşıyor, o mu suyu kimse bilemezdi” diye efsane anlatır gibi.

Tamam o kadar ileriye gitmeyelim. Bu yaz seninle neler yapacağız ona bakalım. Burada bir haftalık temel rüzgar sörfü eğitimi alacaksın. Aslında nasıl bu kadar eğlenceli olabilir ve nasıl bir tutkuya dönüşür sorularının cevaplarını alacaksın.

Alaçatı zaten bu işin merkezi. Rüzgarı hiç kesilmiyor. Rüzgar üreten bir sistem mi var diye arama hiç, çünkü yok, sen sadece tadını çıkar.

Toplam eğitim 18 saat sürecek. Geri kalan zamanlarda eğlenmeye devam edilecek. Bu 18 saat temel sörf eğitimleri, rüzgarları okuyabilme, yelken eğitimleri, güvenli sörf, teoriler ve tabii
ki pratikler şeklinde dolu dolu olacak. Denge başlı başına bir eğlence. Sekizinci düşüşünde hala anlamamış olacaksın ama bir arkadaşının ikinci düşüşünde ne demek olduğunu anlayacaksın

 

KAMPIN EN MUTSUZ ANI: “ZAMAN NE KADAR ÇABUK GEÇTİ AMA YA!”

Sabah sörf, öğlen sörf, arada eğlence, diğer sporlar, plaj oyunları, plaj aktiviteleri, inanılmaz yemekler, Çeşme ve Alaçatı gezileri.  Çok güzel.

Peki ya akşam? Hiç biter mi?

Gündüz hatta sabahın köründe başlayan eğlenceler akşama da devam ediyor. 14–17 yaş kampçılardan oluşan Genç Yıldızlar grubu, akşam programlarında koçlarla birlikte çalışıyor, sonuç olarak ortaya sana ait bir eğlence çıkıyor. Yani neye gülüyorsan, en çok neye mutlu oluyorsan onu yaşayabiliyorsun.

 

Ulaşım 

Ulaşım güvenliği, Geleceğin Yıldızları’nın en öncelikli ve belirlediği standartlardan taviz vermediği bir alandır.

Alaçatı Sörf Kampı’na katılanlar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçakla İzmir’e, devamında ise özel bir araçla kamp tesisine götürülüyorlar. Anne babalar, çocuklarından ayrılıp, tesise ulaşana kadar 3 kez cep telefonlarına bulundukları konum ile ilgili sms alıyorlar.

Kamplara İstanbul dışından ve yurt dışından katılan kampçılar İzmir’de havaalanı veya Çeşme terminalinde kamp yetkililerince karşılanıyor ve kamp sonrasında aynı şekilde uğurlanıyor.

 

Program ve Aktiviteler

 • Her seviyede sörf eğitimi

Alaçatı, bütün yaz boyunca devam eden muntazam rüzgarıyla eğitim için mükemmel bir ortama sahip.

Geleceğin Yıldızları, sörfe ilk başlayandan, yarışmalara katılmayı hedefleyenlere kadar farklı seviyelerde eğitim sunuyor.

Kampçılar, kamp süresince 18 saatlik bir eğitim programını tamamlıyorlar. Her 7 kişilik grubu bir sörf hocasının çalıştırdığı ve Geleceğin Yıldızları koçlarının da her anında yer aldığı eğitimler sırasında eğitmen-kampçı oranı 1:3’e kadar yükseliyor.

Sörfe yeni başlayanlar, başlangıç derslerine sörf tahtaları üzerinde denge alıştırmaları ile başlıyorlar. Denge alıştırmalarından ardından rüzgâr yönlerinin eğitimini alan kampçılar, kendi başlarına seyir ve rüzgâr üstü- altı dönüş yapmayı öğreniyorlar.

Önceden sörf eğitimi almış kampçılar seviyelerine göre yerleştirildikleri gruplarda rüzgâr üstü-altı dönüş çalışmalarına devam ederken, ileri seviyedeki kampçılar ise trapez eğitimine geçiyorlar. Trapez eğitimi alan kampçılar zamanla yelkenlerin boyutlarını büyültüp, küçük hacimli boardlar kullanarak eğitimlerine devam ediyorlar.

 • Sörf dışı aktiviteler

Kampçılar yaş gruplarına göre oluşturulan gruplarıyla sörf derslerinden arta kalan zamanlarda otel tesisini kullanarak kamp boyunca birçok spor aktivitesine katılıyorlar.

Takım oyunu odaklı oyunların yanı sıra kampçılar kendi ilgi alanlarına göre futbol, çim hokeyi, plaj voleybolu, Amerikan futbolu, step-aerobik ve havuz oyunları gibi aktivitelere katılıyorlar.

 

Kayıt İşlemleri

 • Kayıt İşlemleri

Kayıt işlemleri Geleceğin Yıldızları’nın İstanbul’daki merkez ofisinde, hafta sonu spor  okullarında ya da yetkili temsilciliklerinde yapılıyor. Faksla ya da İnternet’ten yapılan kayıtlarda, kayıt formunun ve ödeme planının ulaşmasının ardından merkez ofis yetkilileri ailelerle temas kuruyor ve kaydın gerçekleştiğini bildiriyor.

 

 •  Ödeme Şekli

Peşin ve taksitli ödeme seçenekleri mevcut. Peşin ödemeler banka havalesi ya da kredi kartıyla yapılabilir. Taksitli ödemelerse yalnızca kredi kartı ile yapılabiliyor. Açıklanan tutarlar peşin ödemeli bedellerdir. Tüm banka kredi kartlarıyla %5 fark eklenerek 4 taksitte ödeme yapılabilir.

Web sitesinden yapılan online kayıtlarda tüm kartlarla tek çekim ödeme yapılabilir; taksitli ödeme ise sadece İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.

İki farklı programa veya döneme katılacak kampçılara ikinci program için %5, aynı aileden kampa katılacak kardeşler içinse %5’er indirim uygulanıyor.

 • Ücrete Dahil Olanlar

İstanbul’dan uçakla ulaşım, her şey dahil tam pansiyon konaklama, Acıbadem Sigorta Kamp Acil Sağlık Sigortası, eğitimlerde kullanılacak her türlü malzeme, geziler, kamp tişörtü ve KDV.

 •  Kayıt Sonrası

Kayıt işlemini tamamlayan ailelere -haziran ayının ilk haftası içinde ellerine geçecek şekilde- EMAIL ile bir kamp hazırlık seti gönderiliyor. Bu setin içinde yer alan sağlık bilgi formunun ebeveynler tarafından doldurularak, en geç kamptan iki hafta önce bize ulaştırılması, kampçının sağlık geçmişini önceden bilmemiz açısından çok önemli. Bu setin içinde kampçının kampa hazırlanmasından dönüş gününe kadar geçecek süre ile ilgili her türlü detaylı bilgi yer alıyor.

Yorum ve Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.
Yorum ve değerlendirme yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Benzer Kamplar